Topinambury

zobrazeno 1241×

Vložil(a): snany, 7. 1. 2018 15.57

Pěstujete nebo kupujete Topinambury?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 14. 10. 2018, 20.18

neměla jsem možnost ochutnat

Marusk

Marusk, 13. 6. 2018, 21.43

Pěstovat nemam kde, ale chuťove mam asi radši bataty.

WeruskaSK

WeruskaSK, 2. 5. 2018, 10.41

zhanam to. chcem si posadit. velka mnamka a velmi zdrava

nikolava, 11. 1. 2018, 13.09

Nám to tady roste jako plevel skoro ale nevyuživali jsme je nikdy

jitkamety

jitkamety, 8. 1. 2018, 20.25

Přiznám se že o tom slyším poprvé

louskacek2, 8. 1. 2018, 20.39

Taky tak

editak, 8. 1. 2018, 18.59

zatím jsem nevyzkoušela...

vendy.z, 8. 1. 2018, 18.59

mě chcíply

rodinka

rodinka, 8. 1. 2018, 18.54

Ty jo vůbec je neznám ani jsem je nechutnala

V007A, 8. 1. 2018, 14.37

Mě moc nezaujaly. A hlavně jsou takové špatné na loupání.

szendrejka, 8. 1. 2018, 13.50

Letos se chystáme zasadit hlízy. Už mám vše nastudované ? jsou to “brambory” které vykopnete i v zimě (teda pokud není zmrzlá zem ?) a máte čerstvé. Dosahují velké výšky, tak jsme dlouho hledali s manželem místo na zahradě, kam s nima. Ale pozor, špatně se jich zbavuje, vzhledem k tomu, že musíte vybrat úplně všechny hlízy z půdy. Stačí zapomenout malinkou a na jaře se zase rozjedou ? jinak jsou prý daleko zdravější než brambory, mají hodně minerálů a neobsahují škrob.... no a výhoda sběru “skoro celoročně” ....

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů