Třešně

zobrazeno 1208×

Vložil(a): Janako, 19. 6. 2018 21.42

Vzhledem k letošní úrodě třešní pořád řeším co s nimi. Bublaninu už jsem dělala, zavařovat to nechci. Nenapadá vás něco, co se dá udělat z třešní? Koukala jsem zde do receptu, ale nic mě tam nenadchlo.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 6. 8. 2021, 9.01

Když je jich hodně, suším je v troubě

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 6. 2018, 19.05

Jeste me napadl pecenej caj, dnes jsem delala z tresni, malin a ribizu, pridala jsem tam i nektarinku

Gabill, 22. 6. 2018, 21.34

Čerešne sa celkom dobre mrazia, majú dobrú konzistenciu aj po rozmrazení. Tak snáď narobiť zopár balíčkov na zimu.

Petra Schoberová, 22. 6. 2018, 9.19

Knedlíky??

Fuga

Fuga, 21. 6. 2018, 18.33

tak nejjednodušší je to strčit do mrazáku, když je místo

Misska20, 21. 6. 2018, 19.52

take davam vsechno do mrazaku a pak vetsinou pouzivam na ruzne buchty, kolace nebo syn ma rad smoothie

Janako

Janako, 21. 6. 2018, 22.35

Když je místo ? Ale něco tam narvu.

Mygara

Mygara, 21. 6. 2018, 18.18

jednou jsme je sušily, a pak namáčely v čokoládě jako jedlý dárek

dasza, 21. 6. 2018, 18.18

Uz je po tresnich.ted likvidukem angrest.maliny.rybiz a merunky.

Janako

Janako, 21. 6. 2018, 22.34

My ještě máme. A sbírali jsme i rybíz a maliny též.

Lenourecek, 20. 6. 2018, 16.50

Dělám marmeládu nebo šťávu. Dneska jsem pekla buchtu třešně a čokoláda

Žofinka

Žofinka, 20. 6. 2018, 14.47

Já bych je zarazila nebo usušila

Adrianita

Adrianita, 20. 6. 2018, 14.22

Pečený čaj, něco zmrazit.

Janako

Janako, 21. 6. 2018, 13.02

Pečený čaj je dobrý nápad, ale je třeba mít více druhů ovoce.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů