Třešně
Vložil(a): Janako, 19. 6. 2018 21.42
Vzhledem k letošní úrodě třešní pořád řeším co s nimi. Bublaninu už jsem dělala, zavařovat to nechci. Nenapadá vás něco, co se dá udělat z třešní? Koukala jsem zde do receptu, ale nic mě tam nenadchlo.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
L.janicka.l, 24. 6. 2018, 19.05
Jeste me napadl pecenej caj, dnes jsem delala z tresni, malin a ribizu, pridala jsem tam i nektarinku
Petra Schoberová, 22. 6. 2018, 9.19
Knedlíky??
Fuga, 21. 6. 2018, 18.33
tak nejjednodušší je to strčit do mrazáku, když je místo
Janako, 21. 6. 2018, 22.35
Když je místo ? Ale něco tam narvu.
Mygara, 21. 6. 2018, 18.18
jednou jsme je sušily, a pak namáčely v čokoládě jako jedlý dárek
Janako, 21. 6. 2018, 22.34
My ještě máme. A sbírali jsme i rybíz a maliny též.
Lenourecek, 20. 6. 2018, 16.50
Dělám marmeládu nebo šťávu. Dneska jsem pekla buchtu třešně a čokoláda
Žofinka, 20. 6. 2018, 14.47
Já bych je zarazila nebo usušila
Adrianita, 20. 6. 2018, 14.22
Pečený čaj, něco zmrazit.
Janako, 21. 6. 2018, 13.02
Pečený čaj je dobrý nápad, ale je třeba mít více druhů ovoce.