Vietnamská kuchyně
Vložil(a): Olla, 22. 3. 2017 19.58
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte prosím nějaký dobrý typ na recept polévky Pho ? Vyzkoušela jsem hodně receptů z internetu, ale pořád to není ono :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 3. 11. 2017, 19.25
mě se také nikdy tak nepovedla
Jana82, 23. 3. 2017, 11.31
Vietnamskou kuchyni nemám ráda, vůbec mi to jídlo nechutná.
Mygara, 23. 3. 2017, 11.08
mají v tom zkrátka grif .-)
patricia077, 23. 3. 2017, 9.54
My doma děláme jen takovou tu jejich klasiku, jinak si spíš zajdeme do dobré restaurace..
Fuga, 23. 3. 2017, 8.04
tuto polévku znám jen z doslechu
pouzarovaj, 22. 3. 2017, 21.44
Také bych vyzkoušela...