Vietnamská kuchyně

zobrazeno 1014×

Vložil(a): Olla, 22. 3. 2017 19.58

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte prosím nějaký dobrý typ na recept polévky Pho ? Vyzkoušela jsem hodně receptů z internetu, ale pořád to není ono :(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 3. 11. 2017, 19.25

mě se také nikdy tak nepovedla

Kikinka30, 31. 3. 2017, 6.53

To jsem nikdy nejedla....

Čertice, 24. 3. 2017, 20.50

Já ji ani nikdy nejedla mám ráda jejich nudle. A jestli je to podobné, tak nemáme šanci udělat je tak, jako oni zkrátka musíme za nima

Jana82

Jana82, 23. 3. 2017, 11.31

Vietnamskou kuchyni nemám ráda, vůbec mi to jídlo nechutná.

Mygara

Mygara, 23. 3. 2017, 11.08

mají v tom zkrátka grif .-)

patricia077

patricia077, 23. 3. 2017, 9.54

My doma děláme jen takovou tu jejich klasiku, jinak si spíš zajdeme do dobré restaurace..

Fuga

Fuga, 23. 3. 2017, 8.04

tuto polévku znám jen z doslechu

vendy.z, 23. 3. 2017, 6.13

No to bych také ráda...

pouzarovaj

pouzarovaj, 22. 3. 2017, 21.44

Také bych vyzkoušela...

Leňulka, 22. 3. 2017, 21.38

dělám jen nudle, možná bych to někdy mohla zkusit něco jiného máme tu ve městě dost větnamců jedni jsou hrozně milý vždycky pokecáme tak se kdyžtak od nich přiučím

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů