zadní hovězí

zobrazeno 774×

Vložil(a): Adelinka, 26. 10. 2016 13.34

Máte nějaký tip, co uvařit ze zadního hovězí? Nejlíp něco na červeném víně. Inspirujte mě :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 27. 7. 2017, 15.19

já mám nejraději rajskou

Kikinka30, 31. 3. 2017, 8.02

Na zelenine,,zaliju vinem a vyborne

Fuga

Fuga, 19. 1. 2017, 9.02

na červeném víně klasické plátky:-)

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 22.16

Za mě nejlepší - hovězí na červeném víně ♥

vendy.z, 26. 10. 2016, 21.14

Na houbách, u nás "top"

benca, 26. 10. 2016, 21.10

rajcinovu omacku s knedlou

Zdeňka S., 26. 10. 2016, 16.10

Hovězí na červeném víně, nejlepší s bramborovou kaší, to milujeme

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů