zadní hovězí
zobrazeno 774×
Vložil(a): Adelinka, 26. 10. 2016 13.34
Máte nějaký tip, co uvařit ze zadního hovězí? Nejlíp něco na červeném víně. Inspirujte mě :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 15.19
já mám nejraději rajskou
Fuga, 19. 1. 2017, 9.02
na červeném víně klasické plátky:-)
Rulficka48, 27. 10. 2016, 22.16
Za mě nejlepší - hovězí na červeném víně ♥