Třetí miminko

zobrazeno 1965×

Vložil(a): Estrela113, 22. 12. 2014 20.33

Čím dál tím více doma diskutujeme třetí miminko a tak by mě zajímalo, v čem bylo vaše třetí těhotenství jiné, zvláštní, lehčí či co vás do třetice překvapilo.

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 13.52

určitě se má maminka co otáčet, ale kupa dětí je k nezaplacení

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 14.42

my jsme uvažovali, ale nakonec odpískali, protože jsem se bála, že jsem stará

misalla, 20. 4. 2017, 15.27

Mám dva chlapečky a dost často taky přemýšlím, že bychom zkusili ještě holčičku, ale nevím, jestli do toho jít nebo ne....

Kikinka30, 27. 3. 2017, 13.07

Ja jsem ze tri deti a vzominam na mamku,ze prvni roky byl fakt zahul,ulevilo se ji az kdyz jsme byli vsichni skolou povinni...

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 19.06

já jsem ve stádiu toužení po 3. dítku, ale manžel zatím odolává

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 8. 2016, 10.04

Obdivuji maminky, které zvládnou tři miminka. Ale maminka má určitě výhodu, že už ví do čeho jde a spoustu toho pozná, ne?

mamkaSona, 16. 6. 2016, 10.04

Každé těhotenství bylo jiné, třetí byl bonus s překvapením, po dvou synech, holčička:)Uvidíme jaká bude výchova.....zatím je vše růžové....

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 19.07

já právě taky toužím po holčičce. Dělám si z manžela srandu, že napotřetí to už trefí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů