Spani
zobrazeno 1105×
Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 4. 2019 23.02
Mamci, spali jste v tehu na brise? :) mimco je pry chraneno a nevadi to, ale nevim... Moc se na boku nevyspim :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
zuzkagodarova, 7. 4. 2019, 21.22
od takeho 5 mesiaca uz nie, nedalo sa uz
Fuga, 6. 4. 2019, 20.45
Já spala na boku, do konce 1. Trimestru jde spát prý na břiše
Žofinka, 6. 4. 2019, 19.48
Mě to doktor tedy nedoporučoval
patricia077, 6. 4. 2019, 9.35
Já na břiše spát nemohla od začátku nešlo to