Únik moči po porodu

zobrazeno 1058×

Vložil(a): Dajikaaa, 25. 7. 2021 17.17

Ahoj maminy, je tu některá, co měla po porodu problém s únikem moči? Jak jste to řešily? A máte zkušenosti s těmito pomůckami https://bella-cz.cz/cs_CZ/productsBrand/bella-control-discreet-1? Jak se vám osvědčily?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Vejnarka, 4. 5. 2023, 13.22

Ahojky, já bohužel toto zažívám stále. Bohužel ani cvičení kegelových cviků mi nepomohlo. Ale rozhodně to doporučuji! O hodně se mi to zlepšilo, ale do dnes nemůžu poskočit, tancovat atd, takže se spoléhám na kalhotky na inkontinenci. Používám od Repetky, jen je pak vypereš a můžeš použít znovu, což je moc fajn. Hezky sednou a nemám problém jít si s mužem třeba zatancovat, abych se necítila trapně.

pomohlo mi jedině cvičení.

Janako

Janako, 3. 8. 2021, 21.50

Není to můj případ, ale chce to cvičit pánevní dno.

V007A, 1. 8. 2021, 12.36

Jedině Kegelovy cviky. Nic jiného jsem nezkoušela.

Minnie, 28. 7. 2021, 8.22

S únikem jsem problémy neměla, ale kdyby ano, určitě bych to řekla lékařce a řešila to s ní dál

Katka

Katka, 25. 7. 2021, 18.36

Nespolehala bych se na pomůcky, začala bych cvičit Kegelovi cviky ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů