Únik moči po porodu
Vložil(a): Dajikaaa, 25. 7. 2021 17.17
Ahoj maminy, je tu některá, co měla po porodu problém s únikem moči? Jak jste to řešily? A máte zkušenosti s těmito pomůckami https://bella-cz.cz/cs_CZ/productsBrand/bella-control-discreet-1? Jak se vám osvědčily?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ahojky, já bohužel toto zažívám stále. Bohužel ani cvičení kegelových cviků mi nepomohlo. Ale rozhodně to doporučuji! O hodně se mi to zlepšilo, ale do dnes nemůžu poskočit, tancovat atd, takže se spoléhám na kalhotky na inkontinenci. Používám od Repetky, jen je pak vypereš a můžeš použít znovu, což je moc fajn. Hezky sednou a nemám problém jít si s mužem třeba zatancovat, abych se necítila trapně.
Aneta Jiřičná Bendiková, 8. 8. 2021, 11.48
pomohlo mi jedině cvičení.
Janako, 3. 8. 2021, 21.50
Není to můj případ, ale chce to cvičit pánevní dno.
Katka, 25. 7. 2021, 18.36
Nespolehala bych se na pomůcky, začala bych cvičit Kegelovi cviky ?