Inkontinence po porodu
Vložil(a): sarkanova3333, 23. 7. 2023 20.14
Ahoj holky, je to pro mě dost těžký téma. Trpím po porodu inkontinencí. Už jsem se o tom naučila celkem mluvit, ale potřebovala bych poradit, jestli některá používáte inko kalhotky.. Jak jste se s tím sžily nebo které vám nejvíc vyhovují? Děkuju
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Kajka Janikova, 26. 7. 2023, 11.09
Nemáš se vůbec za co stydět, je to přirozený, tělo se mění a uvědom si, že si na svět přivedla nový život Kalhotky jsem používala a po pár měsících a pravidelném cvičení je mám v šuplíku. A byly to konkrétně Repetky přímo na inkontinenci. Mají je hodně pohodlný a savost je na jedničku.