Inkontinence po porodu

zobrazeno 802×

Vložil(a): sarkanova3333, 23. 7. 2023 20.14

Ahoj holky, je to pro mě dost těžký téma. Trpím po porodu inkontinencí. Už jsem se o tom naučila celkem mluvit, ale potřebovala bych poradit, jestli některá používáte inko kalhotky.. Jak jste se s tím sžily nebo které vám nejvíc vyhovují? Děkuju

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Kajka Janikova, 26. 7. 2023, 11.09

Nemáš se vůbec za co stydět, je to přirozený, tělo se mění a uvědom si, že si na svět přivedla nový život Kalhotky jsem používala a po pár měsících a pravidelném cvičení je mám v šuplíku. A byly to konkrétně Repetky přímo na inkontinenci. Mají je hodně pohodlný a savost je na jedničku.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů