Vypadávání vlasů po porodu
Vložil(a): Fany, 27. 5. 2015 10.21
Když měl syn asi 5 měsíců, začaly mi hodně vypadávat vlasy a zdá se mi to pořád horší. Četla jsem že se to po porodu a při kojení stává, ale nechci skončit plešatá. Měly jste to některá taky? A co vám pomohlo? Ostříhat nebo nějaký speciální šampón?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 1. 2018, 10.31
já bych řekla, že u mě nic, ale jak už se píše, jsou to hormony
Mygara, 24. 8. 2017, 14.42
je to hormonální nerovnováha a drtivé většině se to ustálí až se umoudří hormony .-)
Aliisha, 8. 12. 2016, 20.48
Já bych asi doporučila vlasy o něco zkrátit (pokud jsou tedy dlouhé) a užívat Biosil. Ten se dá koupit v lékárně a stojí asi 60 Kč. Tohle mi pomohlo. Tak třeba to zabere i u Vás.
Fuga, 22. 11. 2016, 13.11
prý vlasy v těhotenství zhoustnou, a pak vlivem změny hladiny hormonů po porodu zase vypadají. Já měla a mám na hlavě chlupů pořád 5a půl, tak nevím.
k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.47
Já jsem brala vitamíny Donna Hair a přišlo mi, že to pomohlo