Barefoot ve městě

zobrazeno 2444×

Vložil(a): vaniilla, 30. 9. 2017 13.35

Právě jsem si přečetla článek o Barefoot botičkách, kde o tom autor velmi nadšeně píše a zmiňuje, jak jsou klasické botičky špatné. Ale nepíše, jak je to třeba v zimě a nebo ve městě na tvrdých chodnících a betonu... Nechat malou bosky doma nebo na trávě je v pořádku, ale na takovém povrchu, jako je rozžhavený beton všude ve městě, přece botičky mít musí, ne? A co v zimě?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 12. 10. 2017, 13.59

Přijde mi, že Barefoot je zase nový trend, který přišel a zase odejde. Takže ano, střídat povrchy, po kterých děti chodí, ale reálně v městě se moc nehoděj.

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2017, 13.05

v zimě si to bez bot nedokážu představit, asi tak

vendy.z, 5. 10. 2017, 10.37

Ani v zimě ani ve městě

Mygara

Mygara, 4. 10. 2017, 10.34

ve městě bosky bych si netroufla

Čertice, 3. 10. 2017, 22.24

Malej má letní i celoroční boty od Filií a jsou výborný i do města. Zimní do sněhu koupíme asi levnější

Fuga

Fuga, 2. 10. 2017, 14.57

chc to BF obuv a aby dítě samo hledalo obrubníky, výstupky apoda tím si nožku procvičí .-)

Lenourecek, 1. 10. 2017, 22.09

Pro syna zatím jiné, než BF nekupuji. Na zahradě chodíme bosky. Já jsem měla letos prvně BF na léto. BF nemusí znamenat bez bot, boty slouží právě k ochraně chodidla před poraněním, takže i před rozžhaveným betonem. Jinak nevím, jak u vás, ale u nás ve městě jsou chodníky takové, že si na něm parádně trénujeme a posilujeme klenbu

Lenča Pešková, 1. 10. 2017, 19.39

Mala ma podzimni barefoot a bude mit i zimni? samozrejme nechavam i v lete ale vseho s rozumem? kdyz je rozpaleny beton tak jde v ponozkach?

klarike1

klarike1, 1. 10. 2017, 6.37

Taky jsem se podivovala nad botami jednoho chlapečka ve školce, který shodou okolností bydlí u nás v paneláku a po betonových chodnících, které vedou až ke školce, si to šmáruje v bf botkách. Někteří lidé mají finanční možnosti, ale chybí jim zdravý rozum.

Aliisha

Aliisha, 30. 9. 2017, 20.43

Abych byla upřímná, tak také tomu moc nerozumím

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů