Bojí se vaše děti bouřky?
Vložil(a): baru86, 24. 5. 2017 10.15
V noci nám nad domem lítaly hromy a blesky, což vzbudilo našeho spáče, asi se bál? Bojí se vaše děti?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
klarike1, 25. 5. 2017, 21.29
Dcera ji miluje a lepí se u okna, jen aby zahlídla, jak se blýská nebo slyšela hrom. Ještě to mockrát nezažila, možná po nějaké větší změní názor.
Mygara, 25. 5. 2017, 14.02
naše děti spí jak dřeva, zaznamenaly to, ale žádný úprk z postelí
Janako, 25. 5. 2017, 13.07
Možná trochu ano, ale nenechá se vzbudit ?
Lenourecek, 25. 5. 2017, 4.11
Zatím se nebojí a doufám, že nebudou, když jim vysvětlím, co bouřka je
Fuga, 24. 5. 2017, 18.04
většinou ne, ale občas je to probudí , a pak jsou nevrlé
Jana82, 24. 5. 2017, 17.37
Dcera se bouřky nebojí, normálně spinká. Za to já jsem hned vzhůru