Hnízdečko pro mimi

zobrazeno 5056×

Vložil(a): Anna K., 3. 11. 2017 16.42

Maminky, měla jste některá hnízdečko pro mimi? Do kdy v něm bylo? Zbytečnost nebo jste využily a vaše děti byly spokojené? Nevím jestli koupit.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

LauraI, 22. 11. 2021, 21.40

Nevím jaký motiv sháníš nebo co se ti líbí, ale určitě se podívej tady na ten eshop eldin.cz. Mám od nich hnízdečko i já a jsem moc spokojená, protože je mají moc pěkně a designově udělané a hlavně je vidět, že jsou kvalitní.

Olla, 18. 11. 2021, 20.05

Nevíte maminy, kde bych sehnala oboustranné hnízdečko do postýlky ?

Betuska12, 31. 10. 2021, 22.33

Já nad tím teď taky uvažuju...

Witchie, 26. 12. 2018, 17.43

Považovala jsem za zbytečnost, ale měla jsem půjčené a bylo nakonec super...

V007A, 3. 12. 2017, 7.59

Mě se to líbí,ale je to asi zbytečnost.

vendy.z, 25. 11. 2017, 20.41

neměla, stačil kojící polštář

Pávinka, 14. 11. 2017, 21.56

já mám dva kluky a asi bych do toho nešla, bála bych se, že se tam bude miminko blbě dýchat nebo se přetočí ke straně, dávala jsem do zavinovačky té klasické staré a miminka byla spokojená a pak do spacího fusaku, ten milují oba. Co mohu doporučit je nějaká dečka s vatelínem ccca metr na metr já si ji šila a používala jsem ji pořád, třeba na návštěvách na zem i doma. Z hnízdečka si mylsím, že miminko rychle vyroste. zkuste to třeba u nějaké kamarádky a uvidíte

Barbarelka, 5. 11. 2017, 6.03

Za mě je to na nic, ale každý jsme jiný a každému sedí jiné věci.

Janna, 4. 11. 2017, 21.49

Koupila jsem, když malému bylo 14 dní kvůli tomu, že mně cestoval v postýlce. A za mě super. Dá se v něm krásně přenášet. Používám ho pořád. A to naše se dá dole se dá rozvázat, takže tam může být dlouho.

baru86

baru86, 4. 11. 2017, 21.00

Neměla jsem, ani s kojícím polštářem bych neuspěla, malý vylézal i ze zavinovačky Nemluvě o tom, že se tam velmi brzy už nevešel..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů