Je mi zima !!
Vložil(a): petrao, 21. 11. 2016 12.59
Všude kde píší o spánkové hygieně dětí, udávají teplotu v místnosti kolem 18-20... Tak se to snažím držet max. 23 stupních ale stejně je mi zima,am studené ruce a to mám tlusté ponožky, triko s dlouhým rukávem a mikinu. Malá je krásně teploučká takže problém bude asi ve mě. Piju čaje po celý den ale nemůžu se zahřát, co s tím?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 15. 4. 2017, 15.24
asi špatný krevní oběh, napadají mě léky na lepší prokrvení, ale ty se stejně neberou na noc, protože byste po nich mohla špatně spát
Peta Johansson, 13. 3. 2017, 22.01
Přitáhnout si manžela ☺ nebi flisovou deku.
petrao, 3. 12. 2016, 17.27
To zkusím
petrao, 3. 12. 2016, 21.26
Me by pomohlo ss vyspat ale to je momentálně nereálné
Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.37
A me to treba vyhovuje. Asi jsem pekne horkokrevna a maly je vzdycky pekne horky, asi to ma po mne.
petrao, 22. 11. 2016, 20.53
Tak to vam závidím
BonnieParker, 22. 11. 2016, 12.37
Já jsem měla podobné problémy a lékařka mi zjistila nedostatek železa v krvi, trochu jsem změnila jídelníček a je po problému. Tak pokud bude problém trvat, tak si zajděte k praktickému lékaři at vám udělá odběr na krevní obraz.
petrao, 22. 11. 2016, 14.44
Železo beru už asi 4 roky, takže je to určitě k tomu asi budu muset přidat
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.13
Jaké jsou vitamíny na studené nohy? To neznám
klarike1, 21. 11. 2016, 20.33
Tak ve 20 stupních bych umrzla My máme tak 25 a je nám dobře teploučko. A to jsme v paneláku, v domku to musí být horší.
petrao, 22. 11. 2016, 20.55
Jsme v novém bytovém domě, máme podlahové vytápění a dlouho trvá než se být prohřeje....dřív nad námi sousedi topili snad pořád tak bylo teplo i u nás ale už tam nebydlí
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 19.55
Také je mi pořád zima zkoušela jsem skořici a různé další věci, ale nic nepomáhá, mám doma 23 a stejně musím mít dlouhý rukáv a tepláky