Je mi zima !!

zobrazeno 2109×

Vložil(a): petrao, 21. 11. 2016 12.59

Všude kde píší o spánkové hygieně dětí, udávají teplotu v místnosti kolem 18-20... Tak se to snažím držet max. 23 stupních ale stejně je mi zima,am studené ruce a to mám tlusté ponožky, triko s dlouhým rukávem a mikinu. Malá je krásně teploučká takže problém bude asi ve mě. Piju čaje po celý den ale nemůžu se zahřát, co s tím?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 15. 4. 2017, 15.24

asi špatný krevní oběh, napadají mě léky na lepší prokrvení, ale ty se stejně neberou na noc, protože byste po nich mohla špatně spát

Kikinka30, 29. 3. 2017, 11.40

Zacvicit si nebo se tocit v kuchyni,zehlit ci luxovat,to zahreje vzdy

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 22.01

Přitáhnout si manžela ☺ nebi flisovou deku.

editak, 3. 12. 2016, 16.46

Zkuste se osprchovat v teple vode tesne pred spanim...zachovate si teplo a hups do perin, dele to vydrzi ))

Petra Önder (petrao)

petrao, 3. 12. 2016, 17.27

To zkusím

editak, 3. 12. 2016, 20.00

Me to tak pomaha...hlavne na nohy, jsou prohrate

Petra Önder (petrao)

petrao, 3. 12. 2016, 21.26

Me by pomohlo ss vyspat ale to je momentálně nereálné

Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.37

A me to treba vyhovuje. Asi jsem pekne horkokrevna a maly je vzdycky pekne horky, asi to ma po mne.

Petra Önder (petrao)

petrao, 22. 11. 2016, 20.53

Tak to vam závidím

BonnieParker, 22. 11. 2016, 12.37

Já jsem měla podobné problémy a lékařka mi zjistila nedostatek železa v krvi, trochu jsem změnila jídelníček a je po problému. Tak pokud bude problém trvat, tak si zajděte k praktickému lékaři at vám udělá odběr na krevní obraz.

Petra Önder (petrao)

petrao, 22. 11. 2016, 14.44

Železo beru už asi 4 roky, takže je to určitě k tomu asi budu muset přidat

benca, 21. 11. 2016, 20.33

vitaminy na studene nohy

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.13

Jaké jsou vitamíny na studené nohy? To neznám

klarike1

klarike1, 21. 11. 2016, 20.33

Tak ve 20 stupních bych umrzla My máme tak 25 a je nám dobře teploučko. A to jsme v paneláku, v domku to musí být horší.

Petra Önder (petrao)

petrao, 22. 11. 2016, 20.55

Jsme v novém bytovém domě, máme podlahové vytápění a dlouho trvá než se být prohřeje....dřív nad námi sousedi topili snad pořád tak bylo teplo i u nás ale už tam nebydlí

slunicko, 21. 11. 2016, 20.05

Máme obecné horší krevní oběh na rukou a nohou. Manžel mi stále nabízí chilli papricku na rozproudeni krve. Radši si vezmu mikinu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 19.55

Také je mi pořád zima zkoušela jsem skořici a různé další věci, ale nic nepomáhá, mám doma 23 a stejně musím mít dlouhý rukáv a tepláky

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů