Kdy dáváte kaši?
Vložil(a): Fany, 28. 6. 2015 20.50
Dáváte dětem večer kaši? Syn má teď 9 měsíců a pořád nevím, jestli je lepší dát první kaši a pak kojit nebo naopak a jak dlouho před spaním. Jak to děláte vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 29. 1. 2018, 9.58
já dávala kaši a těsně před spaním nakojit
Mygara, 24. 8. 2017, 16.19
dávala jsem klasicky večer před spaním
k.o.r.i.n.e.k, 1. 12. 2016, 23.02
Já dávala kaši k snídani a pak mléko
Fuga, 23. 11. 2016, 9.32
první jsem dávala kaší a pak těsně před spaním mléko
Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 23.04
Nakojila jsem a pak dala kaši. Před koupáním a spaním.
Štěpánka78, 4. 7. 2015, 6.32
Já dávám v pět k odpolední svačině UM a kaši pak mezi půl osmou/osmou a pak spát. Mimi 6,5 měsíce.
Zdravím, první syn nekojený neměl rád žádnou kaši...druhý raubíř (věk 15m) kojený - nyní kojený hlavně ráno a přes den když přijde prosit (opravdu rukama prosí ) večer dostává kaši nebo krupicovou...kaši prvně ochutnal v 10.m, ale až nějak od toho roka, jsem ji začala vařit kolem 17h dostane kaši, ale není to pravidlo, někdy má místo ní jogurt atd. a pak ještě má Sunar cca 18-19h, vypije 100-150ml, vyčistit zuby a do 10-15 minut usne...- uspáváme kolem 18-20h záleží na denním spánku a našem programu