Lactobacily pro mimčo po antibiotikách

zobrazeno 629×

Vložil(a): KackaPJ, 8. 2. 2017 9.28

Dávali jste, nebo máte nějaký tip? Po antibiotikách (cca týden po dobrání) chytla malá rýmu, má oslabenou imunitu...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 6.05

od biopronu, ale záleží, jak je veliké

Kikinka30, 29. 3. 2017, 8.14

V maxovi vam poradi,maji toho spousty...

Petra Schoberová, 10. 2. 2017, 7.20

Dávala jsem malému swiss

vendy.z, 9. 2. 2017, 13.24

DR. Max laktobacily - cucavé.

Lenourecek, 8. 2. 2017, 22.21

SWISS Laktobacílky baby, těžko říct, jak jsou dobré

Aliisha

Aliisha, 8. 2. 2017, 20.52

Určitě Biopron

snany, 8. 2. 2017, 20.09

Ano, na značce nezáleží, koupíme ty co zrovna mají v lékárně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.31

Přesně mě přijde že všechny působí naprosto stejně

benca, 8. 2. 2017, 20.01

Biogaiu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 2. 2017, 22.32

Na to kolik stojí to zas takový zázrak není, úplně stejně působí i ty levnější

Fuga

Fuga, 8. 2. 2017, 17.10

za mě firma Biopron

klarike1

klarike1, 8. 2. 2017, 14.07

Dáváme při každé nemoci. Někdy, protože je to třeba, jindy jen pro posílení imunity, abychom dobrali balení. Ale je fakt, že je to celkem drahá záležitost. Dávali jsme BioGaia, později od Biopronu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů