Miminka a hudba
Vložil(a): Anna K., 2. 12. 2016 18.14
Maminky zjistila jsem, že moje malá princezna velice potitivně reaguje na vážnou hudbu a taky se ji moc líbi dvě písničky od Edith Piaf. Dneska rano byla strašně neklidná, nic se ji nelíbilo, tak jsem zapla Vivaldiho a jeho 4 roční období. Nejdříve pozorně poslouchala a pak usnula :-) máte podobné zážitky se svými ratolestmi? Co je zaručeně uklidňovalo? :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 17.20
vivaldiho jsem jim nikdy nepouštěla, leda tak bílý šum
Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.58
Syn má nejraději metal a country ☺
Aliisha, 6. 12. 2016, 21.40
Pořád něco pouštím. Zpíváme a i tancujeme. Hodně pohádkové melodie
Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 22.02
Ondra miloval jako miminko Baladu pro Elišku,pouštěla jsem si ji hodně v těhotenství
BonnieParker, 4. 12. 2016, 15.25
U nás teda máme hudbu tak, že zpívám já, líbí se mu to i když nemám hudební sluch a zpívat neumím. Ale něco mu někdy zkusím pustit
patricia077, 3. 12. 2016, 8.51
Mezi uspavaci na YouTube najdete i vaznou hudbu takže je to normalni