Miminka a hudba

zobrazeno 930×

Vložil(a): Anna K., 2. 12. 2016 18.14

Maminky zjistila jsem, že moje malá princezna velice potitivně reaguje na vážnou hudbu a taky se ji moc líbi dvě písničky od Edith Piaf. Dneska rano byla strašně neklidná, nic se ji nelíbilo, tak jsem zapla Vivaldiho a jeho 4 roční období. Nejdříve pozorně poslouchala a pak usnula :-) máte podobné zážitky se svými ratolestmi? Co je zaručeně uklidňovalo? :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 11. 4. 2017, 17.20

vivaldiho jsem jim nikdy nepouštěla, leda tak bílý šum

Kikinka30, 29. 3. 2017, 8.26

My mame rady rychlejsi disci,mala si pritom pobroukava a hraje si hlavou

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.58

Syn má nejraději metal a country ☺

Aliisha

Aliisha, 6. 12. 2016, 21.40

Pořád něco pouštím. Zpíváme a i tancujeme. Hodně pohádkové melodie

Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 22.02

Ondra miloval jako miminko Baladu pro Elišku,pouštěla jsem si ji hodně v těhotenství

BonnieParker, 4. 12. 2016, 15.25

U nás teda máme hudbu tak, že zpívám já, líbí se mu to i když nemám hudební sluch a zpívat neumím. Ale něco mu někdy zkusím pustit

Jamu, 4. 12. 2016, 5.37

U nas zatim funguji vceli medvidci

editak, 3. 12. 2016, 16.32

To je uzasne...u nas to zatim nefunguje. zarucene nas ale uspi jizda v autobusu ci aute

vivianr, 3. 12. 2016, 10.48

Taky jsem pouštěla nějakou uspávací hudbu z youtube

patricia077

patricia077, 3. 12. 2016, 8.51

Mezi uspavaci na YouTube najdete i vaznou hudbu takže je to normalni

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů