Miminko a bazén

zobrazeno 2403×

Vložil(a): Cherrynka, 26. 6. 2017 17.12

Předevčírem byl syn poprvé na bazéně. Na koupání má overal Hledá se Nemo, takže byl středem pozornosti, ale zajímalo by mě, jestli ho mám i pod to mazat opalovákem. Podle mě ani nemusím, ae zajímal by mě i názor ostatních. A taky mám dilema, jak s těma overal plavkama. Mokré je děs stahovat, musela bych to dělat cca 5x do hodiny, protože syn vydrží ve vodě několik minut a pak se chce ohřát ale pak zase do vody... Sundat, nesundat?? :(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 9. 8. 2017, 8.48

Jen to co čouhá

Gabill, 28. 6. 2017, 13.14

V tom mokrom by mu bolo asi poriadne zima, ked vyjde z vody. Ked sa nas maly cvachtal na zahrade v bazene taky malicky, tak som ho do tej vody davala naheho a ked vysiel, tak utriet a nieco lahke obliect...

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.27

No škoda, že to nemůžu posoudit na sobě... abych overal zkusila

Zlata1, 28. 6. 2017, 8.29

Overal je sice pěkný, ale myslím si, že je to nepraktické v tom, že když je mokrý špatně to pak jde dolu. My jsme nikdy nedávali nic. Nechali jsme je cvachtat, jen na ni v bazénku, mazali jsme děti krémem na opalování s 50 a byly spokojene. Ani plénu jsme nepoužívali, snad jen kloboučky na hlavu,ale to pak byla zábava je pořádně namočit. Také tedy nevím jestli jste byli už ve velkém bazéně nebo je to myšlené jako vůbec v bazénku. Pokud myslíte ve větším bazéně tak u nás když jdou do většího bazénu tak jsou taky bez všeho.

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.28

Na veřejném bazéně nahý být nemůže. Oera je do 10min suchý, tak nevím, jestli to stačí

Fuga

Fuga, 27. 6. 2017, 19.35

ty bych mazala, jestli nemá UV a s tím slékáním sama nevím .-(, ale než ho sléknete, tak musí být suchý, ale zase má tu mokrou naducanou plínu, která jen tak nevyschne

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.29

No právě, to jsem si taky říkala.... overal je suchý do 10minut a plínka mokrá furt... na to asi nikdo nepomyslel

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2017, 13.30

pokud UV nemá, tak mazat a jinak jestli je suchý do 10 min tak v pařáku ho v tom i nechat

Cherrynka, 27. 6. 2017, 15.31

jj, do 10ti minut nemá asi UV, nevím o tom, tak raději mazat budu

Cherrynka, 29. 6. 2017, 12.30

Je, on je právě tenký, možná je to kvůli tomu, aby bylsuchý rychle. Tak výrobci s tím musí počítat, že musí schnout rychle, když je to pro dítě

jitkamety

jitkamety, 27. 6. 2017, 9.50

Malej vypada bozsky a overalek bych urcite sundavala at nenachladne,ikdyz bych volila klasicke pleny do vody nebo jen spodni dil plavek pro chlapecky

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.52

on pod tím má koupací plínku, ale já měla spíš strach, aby se nespálil no a suchý je do cca 10 min, tak nevím, jestli je to ještě ok

Misska20, 27. 6. 2017, 9.22

Mazala bych podle toho zda má UV ochranu, jinak obličej, nozky, ruce stejně asi mazete.Jinak po koupání bych sundavala. Synovi plavky sundám, hodím na sluníčko ať rychleji uschnou a az jde do vody zase obléknu.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.52

UV právě nemá jinak ten zbytek mažu, ale asi budu mazat tedy celého

Misska20, 27. 6. 2017, 13.47

No tak to bych ho určitě mazala, přece jen sluníčko je zradne.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 15.32

Je, i když se nezdá, tak zrádný je

NiFee

NiFee, 27. 6. 2017, 8.16

Overal by som dala dole ak je mokrý aby neprechladol a kludne kupat holeho . Na kupalisku postaci plienka na kupanie

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.53

Tak koukám, že jsem ho asi kupovala zbytečně :D

snany, 27. 6. 2017, 6.51

Takhle malé dítě jsem nikdy opalovacím krémem nemazala. Overálek je sice hezký, ale jak píšete hrozně nepraktický, tak bych mu ho nedávala a se sluníčkem moc nepřeháněla.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.54

Deku máme právě jen ve stínu na sluníčku je jen ve vodě a cestou na deku, máme to dál, stín není všude je fakt nepraktický, škoda, že jsem to nevěděla dřív

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 6. 2017, 22.21

Já bych určitě namazala a sundavala, synovi sundavám i plavky má tedy jen na spodek.

Cherrynka, 27. 6. 2017, 11.54

Asi taky budu sundávat. Zase nechci riskovat nachladnutí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů