Miminko a bazén
Vložil(a): Cherrynka, 26. 6. 2017 17.12
Předevčírem byl syn poprvé na bazéně. Na koupání má overal Hledá se Nemo, takže byl středem pozornosti, ale zajímalo by mě, jestli ho mám i pod to mazat opalovákem. Podle mě ani nemusím, ae zajímal by mě i názor ostatních. A taky mám dilema, jak s těma overal plavkama. Mokré je děs stahovat, musela bych to dělat cca 5x do hodiny, protože syn vydrží ve vodě několik minut a pak se chce ohřát ale pak zase do vody... Sundat, nesundat?? :(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Overal je sice pěkný, ale myslím si, že je to nepraktické v tom, že když je mokrý špatně to pak jde dolu. My jsme nikdy nedávali nic. Nechali jsme je cvachtat, jen na ni v bazénku, mazali jsme děti krémem na opalování s 50 a byly spokojene. Ani plénu jsme nepoužívali, snad jen kloboučky na hlavu,ale to pak byla zábava je pořádně namočit. Také tedy nevím jestli jste byli už ve velkém bazéně nebo je to myšlené jako vůbec v bazénku. Pokud myslíte ve větším bazéně tak u nás když jdou do většího bazénu tak jsou taky bez všeho.
Fuga, 27. 6. 2017, 19.35
ty bych mazala, jestli nemá UV a s tím slékáním sama nevím .-(, ale než ho sléknete, tak musí být suchý, ale zase má tu mokrou naducanou plínu, která jen tak nevyschne
Žofinka, 27. 6. 2017, 13.30
pokud UV nemá, tak mazat a jinak jestli je suchý do 10 min tak v pařáku ho v tom i nechat
jitkamety, 27. 6. 2017, 9.50
Malej vypada bozsky a overalek bych urcite sundavala at nenachladne,ikdyz bych volila klasicke pleny do vody nebo jen spodni dil plavek pro chlapecky
NiFee, 27. 6. 2017, 8.16
Overal by som dala dole ak je mokrý aby neprechladol a kludne kupat holeho . Na kupalisku postaci plienka na kupanie
k.o.r.i.n.e.k, 26. 6. 2017, 22.21
Já bych určitě namazala a sundavala, synovi sundavám i plavky má tedy jen na spodek.