Miminko v rodičovské posteli
Vložil(a): snany, 27. 7. 2018 17.28
Vím, že už tu taková diskuze byla, ale nemůžu ji najít. Dcera spí s námi v posteli a je pomalu čas řešit jak zabezpečit aby z postele nespadla. Peřiny jsou krátkodobé řešení jen do té doby než se začne stavět. Přes den s ní v pokoji nespím a mnohdy i večer musím ke starším dětem a tam usnu. Manžel navrhuje koupit postýlku, jiné řešení nás nenapadá. Postel máme docela vysokou, matrace na zemi ne, máme v přízemí docela vlhko.... Vím, že se dají koupit různé zábrany, ale nevím, máte s nimi někdo zkušenost? Za každou přínosnou řadu budu ráda
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Kadlecová, 24. 10. 2018, 21.00
Určitě postýlku, tam se nemusíš bát, že ti někam spadne. Navíc ji stejně bude dřív nebo později potřebovat.
k.o.r.i.n.e.k, 12. 8. 2018, 11.48
já jsem viděla zábranu i na rodičovskou postel, jinak já mám dětskou postel bez jedné strany a přisunutou k naší
Ketris, 4. 8. 2018, 13.11
Ja osobne bych taky uvazovala o postylce.. uz jen to bezpeci je prednejsi
Žofinka, 3. 8. 2018, 14.22
No postýlka bude asi nejbezpečnější řešení problémů a o Vysoké zábraně nevím
Mygara, 3. 8. 2018, 7.18
bohužel, to nevím, také bych uvažovala o postýlce
Žofinka, 2. 8. 2018, 15.30
No postýlka bude asi nejbezpečnější řešení problémů a o Vysoké zábraně nevím
Fuga, 2. 8. 2018, 6.06
máme zábranu pro starší na posteli, ale pro miminko by se mi zdála tedy nízká, hravě by ji přelezla, leda na ni třeba ještě připevnit částečně sít ( ale ne tak , aby to vypadalo jak klecové lůžko
WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.29
prisunut postel ku stene nech je babatko na tej strane, to je asi najbezpecnejsie
Dokud byla dcera miminko tak jsem jí přendavala podle kojení ale teď už spí stabilně na konci postele, máme zábranu z Ikei - dvě na sobě, protože máme hodně vysokou matraci, a na to jsem si ušila polštářový mantinel aby se nekopala. Nikdy nespadla, nepřelezla to - jsou jí dva.