Náš Viktorek
Vložil(a): Zdeňka S., 22. 5. 2018 8.03
Tak už se jdeme taky oficiálně představit a pochlubit... Dne 16.5.2018 se nám narodil chlapeček. Vyvolávaným porodem ve 42.tt. váhou 3780g a 50 cm. Nějak se tomu lenochovi nechtělo vůbec ven :) ..... Jmenuje se Viktor a dělá nám všem jenom radost. Holky jsou z bráchy nadšené a rázem se z nich staly vzorné chůvy :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 24. 5. 2018, 7.24
moc gratuluji, chápu tu radost, já mám dva roštáky a ted 5timěsíční holčičku
LucieS, 23. 5. 2018, 8.29
Gratuluji
Žofinka, 23. 5. 2018, 8.05
Moc gratuluji, ať krásně roste
Lenourecek, 22. 5. 2018, 21.39
Moc gratuluji k chlapečkovi a užívejte si ho
Kamila Pecharová, 22. 5. 2018, 21.31
Hodně zdraví oběma
Aliisha, 22. 5. 2018, 21.05
Gratuluji a přeji hodně zdraví