Nosící tatínci
Vložil(a): snany, 3. 3. 2018 13.07
Pochlubte se, nosí váš manžel miminko (dítě) v nosítku(šátku)? Manžel včera navázal a moc se mu líbí nosit Helenku. On už v porodnici říkal, že ji bude rozmazlovat a chce si ji co nejvíce užít.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 5. 3. 2018, 10.20
náš tatka nosí a i bych řekla že rád, miluje, když mu momentálně dcerka oddychuje na hrudníku )
Mygara, 5. 3. 2018, 6.56
u nás tatínek nenosil, ale je to docela škoda
Lenourecek, 4. 3. 2018, 14.16
Tatínek říkal, že nosit bude a nenosil zatím ani jednou a to už je mladšímu rok
k.o.r.i.n.e.k, 4. 3. 2018, 8.53
Manžel nosil syna v nosítku. Někdy doma když brečel a venku na výletech ?