Přání k 1.narozeninám
Vložil(a): jitkamety, 20. 2. 2018 11.53
Maminky,poradila by jste mi prosím některá co napsat neteři do přáníčka k prvním narozeninám(ne básničku)?předem děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 2. 2018, 5.21
já bych básničku také dohromady nedala
Fuga, 23. 2. 2018, 7.34
já bych asi tak malému dítěti ani přání nepsala
Adrianita, 20. 2. 2018, 22.16
Když ne básničku, tak vlastní věnování.
Janako, 20. 2. 2018, 21.27
Ja myslim,ze tomu diteti je to stejne jedno,takze bych napsala klasiku.
Aliisha, 20. 2. 2018, 20.50
Vše nejlepší, nic originálního mě nanapadá
Eliška Kozlova, 20. 2. 2018, 18.00
Ja přeji hodně úsměvů, zábavy a tolerantní rodiče
jitkamety, 20. 2. 2018, 16.18
Chci ji to dát na památku