Přání k 1.narozeninám

zobrazeno 6458×

Vložil(a): jitkamety, 20. 2. 2018 11.53

Maminky,poradila by jste mi prosím některá co napsat neteři do přáníčka k prvním narozeninám(ne básničku)?předem děkuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 24. 2. 2018, 5.21

já bych básničku také dohromady nedala

Fuga

Fuga, 23. 2. 2018, 7.34

já bych asi tak malému dítěti ani přání nepsala

Kikinka30, 22. 2. 2018, 13.47

My psali at to capka,papka a kaka,noc se to mamince libilo

nikolava, 22. 2. 2018, 13.20

Já bych napsala něco ve smyslu aby jí to hezky chodilo, mluvilo apod

vendy.z, 21. 2. 2018, 15.26

Já mám taková přáníčka z ALBI s CD s dětskými písničkami. Postupně je dávám vždy k narozeninám, měli výprodej 1Kč /ks je tam básnička a jen se doplní text...

Adrianita

Adrianita, 20. 2. 2018, 22.16

Když ne básničku, tak vlastní věnování.

Janako

Janako, 20. 2. 2018, 21.27

Ja myslim,ze tomu diteti je to stejne jedno,takze bych napsala klasiku.

Aliisha

Aliisha, 20. 2. 2018, 20.50

Vše nejlepší, nic originálního mě nanapadá

Eliška Kozlova, 20. 2. 2018, 18.00

Ja přeji hodně úsměvů, zábavy a tolerantní rodiče

V007A, 20. 2. 2018, 15.59

Já bych ani přání nedávala,stejně z toho bude mít prd

jitkamety

jitkamety, 20. 2. 2018, 16.18

Chci ji to dát na památku

vendy.z, 21. 2. 2018, 15.26

já si přáníčka z 1. narozek schovávám

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů