Prvni slovo
Vložil(a): Sooňaa, 10. 11. 2016 10.29
Maminky jake bylo prvni slovo,co reklo vase.miminko? Kdypak poprve promluvilo? A mate to treba zdokumentovane?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 20. 4. 2017, 16.31
první bylo nenene, ale kdy to řekli to nevím, přijde mi, že hned
Peta Johansson, 13. 3. 2017, 22.06
Mamma
Fuga, 27. 1. 2017, 10.14
zdokumentované nemáme, ale první bylo NE
Adrianita, 10. 11. 2016, 14.37
Asi kolem 8. měsíce táta,pak hned mňam mňam. Mám to jen zapsané v dcerčině knížce.
Jana82, 10. 11. 2016, 14.20
První slovo bylo mama, máme to nahrané, dcera to řekla v 7. měsíci.
k.o.r.i.n.e.k, 10. 11. 2016, 21.13
Jé to máte dobré, že to máte nahrané, mě se to nikdy nepodařilo, než jsem začala, tak už nic neřekl
k.o.r.i.n.e.k, 11. 11. 2016, 7.03
Ale mám nahranou první chůzi, já takhle náhodou vzala mobil a syn zrovna stál, vždycky si pak sedl, tak mu říkám máma te natočí jak chodíš pojď a byla jsem před ním že to bylo tak na čtyři kroky a ona je fakt ušel úplně porpvé sám bez držení