Srůst pulinky
Vložil(a): Adelinka, 19. 4. 2017 12.44
Dobrý den maminky, čím mažete svým holčičkám pulinku, aby nedošlo ke srůstům? Dnes jsme byly s malou na prohlídce ve dvou měsících a má asi dva milimetry srůst v místě hráze. Každý den jí to tam mažu dětským olejíčkem od weledy a stejně ji to trochu srostlo. Tak mě zajímá čím mažete vy. Jsem z toho docela špatná :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 4. 2017, 14.25
mně dětská doporučovala při přebalování preventivně roztahovat
Fuga, 20. 4. 2017, 6.37
u nás peditračka doporučuje roztahovat a nenechat zbytečně zapařit
Janako, 19. 4. 2017, 21.05
Už jsem na to narazila někde na netu, ale teď to asi budu více řešit, když tady všechno čtu ?
Kamila Pecharová, 19. 4. 2017, 20.20
Překvapuje mě, kolik maminek muselo tohle s holčičkami řešit.. Netušila jsem, že je třeba tohle řešit, nikdy jsem o tom neslyšela.. Ještě že máme dva kluky.. I když teď taky plánuji konzultaci s pediatrem ohledně pindíka btw výraz pulinka taky neznám a zní to pěkně.. Konečně normální výraz
Mygara, 19. 4. 2017, 16.58
u nás doporučují roztahovat a látkové pleny
Adrianita, 19. 4. 2017, 15.21
Ničím jsem nemazala, každý den jsem jen roztahovala a stejně se jí to trochu slepilo a museli jsme na zákrok. Až pak mi pediatra sdělila, že to můžou podporovat vlhčené ubrousky. Pak jsem při přebalování používala jen bunicitou vatu z lékárny a vodu.