Tatínci a šátky
Vložil(a): Zdeňka S., 24. 7. 2018 8.49
Mamky , tak by mě zajímalo jestli u Vás nosí, nebo nosili děti v šátku i tatínci ? Já si popravdě toho našeho vůbec nedovedu představit. Třeba v manduce jo, ale že by si uvázal šátek to asi ne :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 8. 2018, 7.03
to jsme na tom podobně, také si nedokážu představit tatínka se šátkem
Fuga, 2. 8. 2018, 5.52
v manduce manžel nosí, ale šátek si popravdě také nedokážu představit, i když asi 3 tatínky se šátkem jsem potkala
WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.39
satku nie, iba v manduce nosil, aj to niektori kukali, neviem preco si na to ludia stale nezvykli a cumia
Kamila Pecharová, 25. 7. 2018, 20.58
Náš tatínek nosil v Manduce, ale myslím, že šátek by opravdu odmítl také
marqueta, 25. 7. 2018, 20.22
Náš tatínek nechce nosit ani v manduce. Jednou to zkusil a řekl, že se mu to nezdá.
Lenča Pešková, 25. 7. 2018, 14.48
ten muj zvladal i satek a neskutecne mu to sluselo? vazal s moji asistenci