Účet pro děti
Vložil(a): Robinka, 26. 4. 2018 17.57
Děvčaty, mohly byste mi, prosím poradit nějaký dobrý spořící účet? Děkuji moc :*
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 2. 5. 2018, 13.22
máme stavební spoření, jinak je to bída
NiFee, 28. 4. 2018, 7.54
ono sa to nejako neoplatí...možno to stavebne sporenie aj to sa tam musí davat vacsia ciastka abz sa to oplatilo...inak asi nic...
Fuga, 27. 4. 2018, 16.10
máme stavebko, jinak nic jiného
marqueta, 27. 4. 2018, 8.57
Píšu to pořád, máme skvělou finanční poradkyni. Když něco potřebuji obrátím se na ni. Pohybuje se v tom, je v obraze. Ona zjistí, jaké jsou produkty na trhu, pak nám všechno vysvětlí a zařídí to, pro co se rozhodneme. Dětem zatím nespořím, zatím jsme se s manželem nedohodli jak, ale rozhodně ne žádný stavebko, spořící účet, apod. Zatím má dceruška svoje peníze ve "štrozoku"