Účet pro děti

zobrazeno 1305×

Vložil(a): Robinka, 26. 4. 2018 17.57

Děvčaty, mohly byste mi, prosím poradit nějaký dobrý spořící účet? Děkuji moc :*

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Witchie, 26. 12. 2018, 17.41

Máme stavební spoření

Mygara

Mygara, 2. 5. 2018, 13.22

máme stavební spoření, jinak je to bída

Nikoll, 30. 4. 2018, 11.13

Pro dceru máme taky jen stavebko a zatím to stačí

Kikinka30, 29. 4. 2018, 19.23

My mame u ing

NiFee

NiFee, 28. 4. 2018, 7.54

ono sa to nejako neoplatí...možno to stavebne sporenie aj to sa tam musí davat vacsia ciastka abz sa to oplatilo...inak asi nic...

Fuga

Fuga, 27. 4. 2018, 16.10

máme stavebko, jinak nic jiného

snany, 27. 4. 2018, 14.42

Stavební spoření

vaniilla, 27. 4. 2018, 12.35

Asi stavebko, spořicí účet nemá smysl.

Čertice, 27. 4. 2018, 10.16

Taky máme stavební ale všichni poradci říkají, že se nevyplatí a to samé o penzijním tak to máme taky

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 27. 4. 2018, 8.57

Píšu to pořád, máme skvělou finanční poradkyni. Když něco potřebuji obrátím se na ni. Pohybuje se v tom, je v obraze. Ona zjistí, jaké jsou produkty na trhu, pak nám všechno vysvětlí a zařídí to, pro co se rozhodneme. Dětem zatím nespořím, zatím jsme se s manželem nedohodli jak, ale rozhodně ne žádný stavebko, spořící účet, apod. Zatím má dceruška svoje peníze ve "štrozoku"

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů