Znakovani
Vložil(a): Kevin, 2. 10. 2017 20.32
Je tu nekdo,kdo ma zkusenost se znakovanim s malymi mrnousky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 7. 10. 2017, 15.04
zkušenost nemám, přijde mi to jako zbytečnost
Mygara, 7. 10. 2017, 4.38
nemám zkušenosti, ale s dětmi jsem se domluvila i bez toho
Fuga, 6. 10. 2017, 18.46
znakujeme, ale vlastní znaky, které si děti samy vymyslely .-), podle mě není potřeba vymýšlet nic speciálního, stačí pozorovat vlastní dítě
Janako, 4. 10. 2017, 14.39
Zajimalo by me, jak se to deti nauci.
Kevin, 4. 10. 2017, 19.48
Tak,ze na ne budete mluvit a pritom ukazovat znaky nebo gesta. (mam to jen nactene zatim..!) Je to stejne jako, jak tu uz nekdo psal, paci paci,papa,ukaz jak si velikej.. Ukazete mu jablko a krom toho ze mu reknete ze je to jablicko jeste ukazete znak. Znaky jsou vseob. dane,ale samozrejme si je muzete prizpusobit s prckem po svem
Aliisha, 3. 10. 2017, 20.18
Neznakuji. Na dítě mluvím, tak nemám potřebu znakovat
Kevin, 3. 10. 2017, 21.31
ale nez se decko nauci vyslovit co by rado,(protoze mnohem drive rozumi tomu co mu rikate,jen nedokaze mluvit) mu ke komunikaci pomohou gesta pripadne naucene znaky
L.janicka.l, 3. 10. 2017, 8.59
Neco malo mi ukazuje, kdyz se mu chce, posledni dobou jenom vresti a hulaka
patricia077, 3. 10. 2017, 8.54
Taky jsem to cíleně nedělala, ale hodně jsem o tom četla a viděla nějaké reportáže..syn znakuje po svém a já mu rozumím, jen kdyby u toho ještě tak nevřeštěl