Zoubek

zobrazeno 905×

Vložil(a): ppetaa27, 5. 3. 2016 13.04

Tak a je to!!! Mame prvni zoubek a za 5 dni 8 mesicu!! Moje obavy byly zbytecne, zoubek se vyklubal bez zadnych problemu. Jupiii. Chtela jsem se jen pochlubit, tak jsem to napsala sem :)

Sdílejte:   | 
4

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 3. 1. 2018, 19.04

jak málostačí k radosti, gratuluji

Kikinka30, 1. 4. 2017, 21.12

Tak superco,vitejte mezi nas, ti co uz žizlaji....

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.44

gratuluji:-)

vivianr, 6. 9. 2016, 7.04

Tak já mám obě děti bez zubový. Holka měla první až po roce a kluk bude mít deset měsíců a zub taky nikde

ivka1981, 9. 3. 2016, 1.37

tak gratuluji, teď už jen zbývajících 19 zoubků a zhruba do pěti, šesti let bude na chvilku pokoj ať jdou i ty ostatní tak dobře ven

ppetaa27, 9. 3. 2016, 9.09

Dekujeme snad jo, ze zoubku jsem mela snad nejvetsi strach

lazna, 8. 3. 2016, 14.30

Gratuluji.

ppetaa27, 9. 3. 2016, 9.09

Dekujeme

Minnie, 7. 3. 2016, 20.58

Velká gratulace

ppetaa27, 8. 3. 2016, 8.30

Dekujeme

dáša, 6. 3. 2016, 10.56

U nás byly první zuby v pohodě, pak i další, čím víc jich bylo tím větší peklo.

ppetaa27, 6. 3. 2016, 11.43

Jezisi, tak to pekne dekuju

Petra Schoberová, 6. 3. 2016, 7.32

gratulujeme k zoubku a teste se na další

ppetaa27, 6. 3. 2016, 11.44

Dekujeme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2016, 22.04

Gratuluji. Teď už to půjde rychle. U nás to začalo prvním zoubkem a během dvou měsíců už mu roste sedmý

ppetaa27, 6. 3. 2016, 7.26

Dekujeme

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů