?
Vložil(a): Lenča Pešková, 15. 12. 2016 11.58
Asi se půjdu dneska oběsit. Malá dneska jen řve, řve, brečí, vřeští, huláká, piští... ( jestli znáte další slovo co by to vystihli tak můžete doplnit) v noci pořád přisátá, přes den taky. Takže já nevyspana, unavená, protivná. Musím se kolikrát hooodne zhluboka nadechnout abych se uklidnila. Odnáší to i chlap. Můžou to být zoubky, má pořád prstík v puse a žužle. Nabízím i mrkev, ale tu nechce, dásně si namazat nenechá. Co můžu udělat dál? Vím že budu líp ( i hůř) ale poslední dobou je to mazec. Omlouvám se za vylití si srdíčka, ale nemám komu to říct. A sdílená starost, poloviční starost
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zatím zde není žádný příspěvek.