Boty
Vložil(a): Lenča Pešková, 23. 11. 2016 7.38
Uf, musíme dceři koupit boty a je to pro mě španělská vesnice. Tolik druhů, vysoký, převysoky ceny? celkem hrůza. Co vybrat a neuškodit? Koupit přes net nebo v obchodě? Nejaky typ na stránku?Nový nebo starší když je má na chvíli? Teda, tolik otázek? ale děkuji všem i za zodpovězení jedné?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 4. 2017, 15.28
já raději zkouším a kupuji nové
Lenča Pešková, 24. 11. 2016, 7.23
Malá zatím jen obchází ale i venku. Přece jen troje ponožky nestačí? vypadá jak kdyby měla kopyta?
klarike1, 23. 11. 2016, 20.28
Boty každopádně nové, pokud můžete a já osobně doporučuji kupovat v obchodě. My kupujeme vždycky s žirafkou v kamenném obchodě botickarna.cz.
BonnieParker, 23. 11. 2016, 14.02
První na co si musíte odpovědět, jestli barefoot nebo pevnou obuv. Pokud se rozhodnete pro barefoot (nebo kompromisní obuv) doporučuju navštívit skupinky na facebooku, jsou tam ženy, které si podobným prošli a dokážou skvěle poradit
Lenča Pešková, 23. 11. 2016, 14.14
Co vlastně znamená ta kompromisní obuv? Uu jsem na to kolikrát narazila.
k.o.r.i.n.e.k, 26. 11. 2016, 19.02
Že to není úplně barefoot, ale je to tomu dost podobné