Bože proč? ?
Vložil(a): Lenča Pešková, 26. 1. 2017 19.24
Taky máte někdy pocit ze večer skočite z okna? Po dni kdy se dítě buď vzteka nebo brečí (bolestí?) a ja nevim proč?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.26
uz som niekde citala nazor ze detska kolika je zo stresu matky a vlastne na vsetkych tych kurzoch o efektivnych rodicovstvach vam povedia jedine ze matka sa ma ukludnit a to je riesenie kazdeho problemu ) mile ze?
Žofinka, 30. 11. 2017, 2.32
tyto stavy má asi každý, je to střídání bezmoci a vzteku .-((
Mygara, 8. 2. 2017, 13.58
nejhorší je opravdu přijít na ten důvod...
Já si myslím, že dítě má vždycky důvod, a kolikrát najdu tu chybu u sebe, jsem vnitřně naštvaná, vztekam se a nadávám nebo brečím, a i když se tvářím jako že nic, ten prcek to vycítí, je na maminku napojená víc než si myslíme ... jakmile se doopravdu zastavím, vydechnu, kouknu na ní a řeknu si něco co mě opravdu uklidní, většinou se uklidní i malá
Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.35
Ano obcas mivam. Proste je toho na cloveka nekdy az moc.
Katka, 27. 1. 2017, 10.50
No a nezrcadlí spíš dcera váš vztah s partnerem? Děti mají citlivé radary.
Lenča Pešková, 27. 1. 2017, 13.10
To bych neřekla. I kdyz kdo ví.
k.o.r.i.n.e.k, 28. 1. 2017, 17.14
Může to mít takový důvod, třeba to na ní nepoznáte, ale ona se tím může trápit