Co všechno vaše děti už ochutnali?
Vložil(a): lazna, 25. 8. 2017 19.42
Maminky, taky už vaše děti ochutnali písek, krém,....? Pořád ho hlídám, ale stačí se jen otočit a už něco cpe do pusy. Kamarádky syn už ochutnal i bobek.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.18
aj nas ochutnal hovienko, vlastne teda
Fuga, 29. 8. 2017, 15.31
jojo, slepičince byla asi největší lahůdka a vymáchat ruce v čůránkách v nočníku druhá .-)
Mygara, 29. 8. 2017, 6.24
naše největší hnusota byl vajgl .-)
Žofinka, 28. 8. 2017, 20.15
naší princezně nejvíce chutnají konce od koberce a je schopná spořádat pěkně dlouhé nitě , za chvíli jsme bez koberce