Domácí zoologická zahrada

zobrazeno 621×

Vložil(a): Zlata1, 29. 1. 2017 14.18

Tak nevím jestli to je i jinde, ale já teď zrovna mám doma zoologickou tedy opičí pavilon. Ty děti tu Třešti jako paviáni a hrozně je to baví..... Je sice hezké, že si hranou na opičky , ale po nějaké době mě už bolí hlava a když vysvětlují, že by to na chvíli stačilo tak jako, že vlastně nic neříkám. Jako když mluvím do větru..... A to není jenom dneška to snad pořád když jsou doma nemocní... Někdy mám pocit, že z toho skočím snad z balkon.....?:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.22

někdy se tak zadaří .-))

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.42

U nas je radost zpev a krik?

Zlata1, 7. 2. 2017, 15.52

Jo obě děti si užívají jakýkoliv hlasitý projev.

Mygara

Mygara, 7. 2. 2017, 15.50

oni si to ale užívají, že

vendy.z, 30. 1. 2017, 16.31

No snad to brzy přejde...

nikolava, 30. 1. 2017, 11.08

Na jaře se můžou proskočit venku Ted asi nezbyde nic jiného než vydržet , i když je to na palici

Blankasiro, 30. 1. 2017, 9.11

chudáci sousedi už aby bylo to jaro že? a děti se mohly vyřvat venku

Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.36

Tak to nezavidim teda, ale je to usmevne

Leňulka, 29. 1. 2017, 21.23

u nás taky a to máme zatím jen jedno dítě a ještě ani nemluví ale vřeští jak siréna pořád ale kolikrát se sama přistihnu, že to už vlastně ani neslyším tak buď už to nevnímám a nebo jsem ohluchla

Aliisha

Aliisha, 29. 1. 2017, 20.47

S dětmi to už jiné nebude. Možná až jednou vyrostou

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů