Domácí zoologická zahrada
Vložil(a): Zlata1, 29. 1. 2017 14.18
Tak nevím jestli to je i jinde, ale já teď zrovna mám doma zoologickou tedy opičí pavilon. Ty děti tu Třešti jako paviáni a hrozně je to baví..... Je sice hezké, že si hranou na opičky , ale po nějaké době mě už bolí hlava a když vysvětlují, že by to na chvíli stačilo tak jako, že vlastně nic neříkám. Jako když mluvím do větru..... A to není jenom dneška to snad pořád když jsou doma nemocní... Někdy mám pocit, že z toho skočím snad z balkon.....?:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 29. 11. 2017, 3.22
někdy se tak zadaří .-))
Mygara, 7. 2. 2017, 15.50
oni si to ale užívají, že
Blankasiro, 30. 1. 2017, 9.11
chudáci sousedi už aby bylo to jaro že? a děti se mohly vyřvat venku
Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.36
Tak to nezavidim teda, ale je to usmevne
Aliisha, 29. 1. 2017, 20.47
S dětmi to už jiné nebude. Možná až jednou vyrostou