Drak
Vložil(a): patricia077, 23. 10. 2016 21.34
Dcera dostala teď v říjnu k narozeninám draka, já jsem naposledy pouštěla před lety se sestrou a sama jsem ho dělala ještě jako dítě, takže zkušenosti moc nemám..co vy? Pouštíte teď na podzim s dětmi draky??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 16.08
na podzim a na jaře ano, ale kupovaného a zrovna jsme viděli v ikee 2 draky za 99 kč. máme přesně takové a lítá krásně
patricia077, 28. 7. 2017, 9.34
taky máme kupované jen zatím
patricia077, 31. 3. 2017, 8.34
no super
Fuga, 17. 1. 2017, 17.00
pouštíme, ale kupovaného, vlastní výroba nelétala
patricia077, 27. 10. 2016, 10.42
To je hezké .-).
patricia077, 25. 10. 2016, 19.58
jj počasí letos nic moc
Adrianita, 24. 10. 2016, 17.06
Letos jsme pouštěli poprvé. Malá dostala 2 draky ale zrovna moc nefoukal vítr, tak se tatínek nalítal, aby drak letěl. Musíme zas vyrazit, venku jsme furt.
patricia077, 24. 10. 2016, 18.06
Tak než lítal drak, lítal aspoň taťka ...
Adrianita, 24. 10. 2016, 19.14
Však pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý.
klarike1, 24. 10. 2016, 14.06
Jako děcka jsem celý podzim nedělali nic jiného, než se snažili vyrobit draka, který bude lítat S dcerkou to necháme asi na příští rok. Letos viděla pár draků, po svém zatím nezatoužila
patricia077, 24. 10. 2016, 16.28
To znám
patricia077, 24. 10. 2016, 12.57
Jeje tak hlavně že se líbil