Jak vybrat správně velikost obuvi pro děti?
Vložil(a): Estrela113, 12. 4. 2015 22.15
Všude se píše a i v obuvi radí nechat dítěti v botičce 1 cm nadměrek. Řídíte se tím? Děti mi totiž v takových botičkách zakopávají. Tak mě zajímá, jak to řešíte vy?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 1. 2018, 18.40
u větších dětí opravdu může být nadměrek 1 cm,ale při zakopávání vám nezbyde nic jiného než koupit menší
Mygara, 17. 8. 2017, 12.27
já se tím řídím, ale pokud dítě zakopává, tak holt menší boty a koupit častěji
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.30
Já obkreslím nožičku a pak přičtu ten nadměrek a podle toho kupuji a syn nezakopává
Fuga, 21. 11. 2016, 14.22
já slyšela 3/4 cm u dětí do 3 let a pak ten 1 cm. Ale můžete nechat méně, akorát to pak znamená pořád kupovat nové boty
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.31
Může se nechat až centimetr a půl
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.31
Nám moc neporadila a blbě na mě koukala, že jsem vyndavala tu vložku a zkoušela k noze, jak malému je
k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 23.33
Ta naše se snažila vnutit botu skoro bez nadměrku ?
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 15.00
Záleží na botě, jednou jsem koupila kecky a nevyzkoušeli jsme je a ukázalo se, že i ten centimetr je moc. U jiných zase není problém.