Ježíškova dílna
Vložil(a): Fuga, 20. 11. 2016 13.00
Všechny zdravím v tento předvánoční čas. Dnes jsme psali (kreslili) dopis Ježíškovi a poprvé jsem si řekla, že ho pošleme i poštou, aby dostal malý i odpověď. A narazila jsem na to, že ty projekty jsou vlastně dva. Pokud pošlu dopis do Ježíškovi dílny dočká se dítě originální odpovědi a pokud dopis pošlu na Ježíškovu poštu, tak se mi vrátí dopis pouze s orginálním razítkem (a odpověď si tam musím asi předem vložit sama?). Máte někdo osobní zkušenosti?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 16. 4. 2017, 7.41
také jsme posílali
Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.01
Taky jsem na to zvedava, tez jsme posilali.
KerhartovaK, 21. 11. 2016, 16.02
Tak a my jsme taky už poslaly dopis Ježíškovi - mají to přehledně a hlavně srozumitelně napsané - tak jsem zvědavá co nám odepíše
BonnieParker, 20. 11. 2016, 21.56
My když jsme byli malí, tak jsme dávali Ježíškovi večer dopis za okno a ráno jsme se koukali, jestli si ho odnesl. Asi zavedu stejnou tradici u nás. Akorát to budeme mít trochu těžší - jako malí jsme s rodiči bydleli v přízemí a naše děti budou mít svůj pokoj v prvním patře
patricia077, 20. 11. 2016, 20.32
Taky jsme dnes psali dopis Ježíškovi, dcera má svůj dopis s fotkou ze školky ..
Fuga, 21. 11. 2016, 8.15
to je dobrý nápad s tou fotkou, když dítě neumí číst.
patricia077, 21. 11. 2016, 8.27
Ani psát ale mohla by tam kreslit jenže ona ještě ani moc nemaluje
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.46
Mě se ta myšlenka líbí a jelikož máme kousek Boží dar, tak jednou chci se synem na Ježíškovu cestu
k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.46
Já se na ní těším, už jsem ho posílala, tak jen počkat až dorazí
Jana82, 20. 11. 2016, 16.33
Taky vůbec netuším, jak to chodí. Ještě jsme nikdy nic neposílali.
Katka, 20. 11. 2016, 16.29
Dáme dopis za okno a Ježíšek si ho odnese. Odpovídat nemusí, stačí že všechno donese
Jana82, 20. 11. 2016, 16.36
To má taky své kouzlo