Ježíškova dílna

zobrazeno 1279×

Vložil(a): Fuga, 20. 11. 2016 13.00

Všechny zdravím v tento předvánoční čas. Dnes jsme psali (kreslili) dopis Ježíškovi a poprvé jsem si řekla, že ho pošleme i poštou, aby dostal malý i odpověď. A narazila jsem na to, že ty projekty jsou vlastně dva. Pokud pošlu dopis do Ježíškovi dílny dočká se dítě originální odpovědi a pokud dopis pošlu na Ježíškovu poštu, tak se mi vrátí dopis pouze s orginálním razítkem (a odpověď si tam musím asi předem vložit sama?). Máte někdo osobní zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 16. 4. 2017, 7.41

také jsme posílali

Zlata1, 26. 12. 2016, 12.14

Tak my jsme posílali do Ježíškovy dílny a přišla krásná odpověď od jesiska primo adresované synovi a byl z toho nadšený..

Lusesita25, 22. 11. 2016, 21.01

Taky jsem na to zvedava, tez jsme posilali.

KerhartovaK, 21. 11. 2016, 16.02

Tak a my jsme taky už poslaly dopis Ježíškovi - mají to přehledně a hlavně srozumitelně napsané - tak jsem zvědavá co nám odepíše

BonnieParker, 20. 11. 2016, 21.56

My když jsme byli malí, tak jsme dávali Ježíškovi večer dopis za okno a ráno jsme se koukali, jestli si ho odnesl. Asi zavedu stejnou tradici u nás. Akorát to budeme mít trochu těžší - jako malí jsme s rodiči bydleli v přízemí a naše děti budou mít svůj pokoj v prvním patře

patricia077

patricia077, 20. 11. 2016, 20.32

Taky jsme dnes psali dopis Ježíškovi, dcera má svůj dopis s fotkou ze školky ..

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 8.15

to je dobrý nápad s tou fotkou, když dítě neumí číst.

patricia077

patricia077, 21. 11. 2016, 8.27

Ani psát ale mohla by tam kreslit jenže ona ještě ani moc nemaluje

Čertice, 20. 11. 2016, 20.22

O té Ježíškově dílně jsem nikdy neslyšela ale zní to nádherně pohádkově s těma velkýma dětma už to nestihnu ale s prckem by jsme tak za dva roky mohli vyzkoušet . Teď je takových věcí jsem ráda, že jsem ještě maminkou miminka

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.46

Mě se ta myšlenka líbí a jelikož máme kousek Boží dar, tak jednou chci se synem na Ježíškovu cestu

Čertice, 22. 11. 2016, 13.41

To máme sice z ruky, ale zase jsme celkem akční rodina, tak to by sme šli taky

Zdeňka S., 20. 11. 2016, 16.43

My posíláme každoročně do Božího Daru a vždycky přijde krásná odpověď

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 11. 2016, 22.46

Já se na ní těším, už jsem ho posílala, tak jen počkat až dorazí

Zdeňka S., 22. 11. 2016, 7.22

Taky už jsme posílaly mají každý rok i jinou obálku tak jsem zvědavá na tu letošní

Jana82

Jana82, 20. 11. 2016, 16.33

Taky vůbec netuším, jak to chodí. Ještě jsme nikdy nic neposílali.

Katka

Katka, 20. 11. 2016, 16.29

Dáme dopis za okno a Ježíšek si ho odnese. Odpovídat nemusí, stačí že všechno donese

Jana82

Jana82, 20. 11. 2016, 16.36

To má taky své kouzlo

Leňulka, 20. 11. 2016, 20.27

jj takhle píšu Ježíškovi pořád ještě teď v 32letech :-D a píšu vícekrát jeden pro Ježíška (manžela) a druhý pro Ježíška (rodiče) tomu to teda posílám mailem :-D Letos vynechám není nic co bych chtěla

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů