Jídlo
Vložil(a): Lenča Pešková, 2. 1. 2017 20.59
Co jsme úspěšně překonali 10 denní zvracení a bojkot jakéhokoliv jídla tak mám pocit že to moje dítě pořád jenom jí. Dřív snedla od všeho trochu a teď? Dva talíře polivky, krajíc chleba, oběd, jogurt do toho ještě občas nějaká krupka, mandarinka, jablko... Není toho zase nějak moc? Bude ji 18 měsíců, není to zase nějaký růstový spurt? Bojím se abych se jednou nevzbudila a nechyběla mi třeba noha ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 9. 12. 2017, 7.37
to by si ale malá pochutnala na vaší noze, že .-))
Mygara, 6. 4. 2017, 15.10
musela dohnat to, co shodila
Fuga, 5. 1. 2017, 11.56
to je normálka, nahání to, co zhubla, jako dospělý
Adrianita, 3. 1. 2017, 22.32
Je to přirozené, že si tělo žádá jídlo po takové zátěži. Buďte ráda, ono se to zas časem ustálí.
Lenča Pešková, 3. 1. 2017, 13.35
To máte pravdu ? ted uz se aspoň nebojím ze mi řeknou že je podvyzivena ?