Jidlo

zobrazeno 532×

Vložil(a): Lenča Pešková, 15. 7. 2017 14.54

Taky to tak mate? Kdyz dite usne a ja od nej odejdu tak se ze me stava regulerni rezavy mravenec. Snim vsechno co neni privazany, nekdy i to?a hlavne si uzivam ze nevidim ty oci, nemusim vysvetlovat a muzu si to v klidu snist?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.05

Já určitě ne.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.58

Ani už nevím jak to bylo....dříve když děti usly, šla jsem něco dělat nebo si užívat chvíle s manželem. Nyní jdu spát skoro hned za nimi - vstávám ve 4:30

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 7.04

taky to tak dělám , a pak se divím, že nehubnu

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 12.11

někdy to tak dopadá .-)

Gabill, 20. 7. 2017, 16.13

Ked maly zaspi, ja obvykle idem spat s nim. Ak nie, tak uz jest vacsinou nezvyknem.

Fuga

Fuga, 18. 7. 2017, 14.20

jak kdy, ale přesně, jím to, co děti nemůžou .-)

skřítek, 16. 7. 2017, 22.14

Přesně. Konečně klid a bez žebrání a vysvětlování. To se pak těžko hubne, katastrofa.....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2017, 15.30

Já nikdy nebyla na noční přejídání, dám si večer tak maximálně salát

nellys, 16. 7. 2017, 9.18

Dřív jsem to tak taky měla,než jsem si tím přivodila pár kilo navíc a hlavně problémy se zažíváním, takže teď se snažím jíst pravidelně přes den

Lenourecek, 16. 7. 2017, 6.22

Jojo, přesně tak je to i nás doma teď také

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů