Jízda vlakem s batoletem - špatně od žaludku?
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 7. 2016 19.55
Zdravím, máte někdo zkušenost s tím, že batole v autě blinká a ve vlaku ne? Dcerce to auto opravdu moc nedělá dobře a občas se pozvrací a čeká mě delší cesta a hodně zvažuju, že bych to zkusila vlakem a manžel by později dorazil autem s věcma...Je dítěti ve vlaku líp od žaludku? Jak jí zabavit je věc druhá...:D. Děkuji za názory.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 12. 2017, 11.00
neznám nikoho, kdo by blinkal ve vlaku, takže to bude asi v pohodě
Fuga, 9. 12. 2016, 12.40
nevím o nikom, komu se dělá špatně ve vlaku, jen obšas někomu nevyhovuje, když sedí zády ke směru jízdy.
Zuzka Čtvrtečková, 7. 7. 2016, 11.51
Nevím o nikom, komu by se dělalo ve vlaku nevolno. Naopak v autě a autobuse, kde je míň místa a víc to drncá je to hned
Jezdim vlakem furt a hodne.v aute bliju.vlak je pohodovej.decka se zabavit nemusi.je tam toho tolik ze je to v pohode.a knizky vi nakou hracku stejne berete sebou.jeli sme i 8h vlakem do polska s mnoho prestupama a decka(2m.a 3,5r)to dali s prehledem.a jeste je kazdej obdivoval jak sou uzasne hodni.
Katka, 6. 7. 2016, 18.54
Jeli jsme loni 6 hodin v kuse, nebyl problém ;o)