Kojení

zobrazeno 610×

Vložil(a): Lenča Pešková, 16. 1. 2017 21.48

Trochu s malou teď bojují s kojením. Ne že by nechtěla s tím jsme v pohodě, ale ona chce jen z toho jednoho. To že je totálně bolavý, okousany to je věc druhá. Když ji nabídnou z druhého tak se začne strašně vztekat. Není přece možný aby z jednoho ji chutnalo a z druhého ne, Ne? Nebo proč to dělá? Nevíte někdo? Nesetkala jste se s tím některá?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 30. 3. 2019, 21.15

Tak to nevím,naše spíš nechtěla tahat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 11.06

jestli se jí z jednoho nepije lépe než z druhého

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 20.29

mléko je stejné, ale z jednoho se jí to lépe tahá

Kikinka30, 30. 3. 2017, 7.45

Změňte polohy,u nas to zabralo?

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.19

Teče to lépe z toho jednoho...

Lusesita25, 26. 1. 2017, 6.10

Zkusit i jine kojici polohy, nebo odstrikat. Preci jenom, kde to tece pomalu samo se lepe pije.

Pávinka, 18. 1. 2017, 12.45

také kluci preferovali pravé ale dávala jsem z obou, většinou tu druhé bývá moc nalité a špatně se pak přisávají, zkuste trochu odsát než budete kojit a střídat polohy, třeba si najdete tu pravou, miminka jsou občas malinko zmlsaný, ale četla jsem i článek, že opravdu z každého prsa mlíko chutná trochu jinak ale netestovala jsem

Leňulka, 17. 1. 2017, 22.41

Jednu chvíli to tak také bylo ale potom to přešlo. Jedno se mi nalévalo více a z toho nemusela tahat to teklo samo, kdežto v druhém bylo míň a dalo jí to práci, ale potom se to srovnalo.

Lenourecek, 17. 1. 2017, 20.11

Co zkusit střídat polohy při kojení z toho odmítaného prsa?

Čertice, 17. 1. 2017, 13.53

Všechny děti měli radši pravé prso, ale u mě je to bradavkou, ale dávám pěkně z obou měli smůlu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů