Máte nějaké netradiční jméno v rodině? :)
Vložil(a): Robinka, 4. 2. 2018 21.16
Netradiční jména/ cizí jména/ jiná než česká...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 4. 5. 2018, 14.14
Rozalia bola babka, syn je Tadeas a Damian, damian ani je je oficialne v kalendari, resp v niektorom je a niekde nie a terminy menin sa lisia
Ahoj, měla jsem moc ráda oba své dědečky a kdybych mohla, tak pokud bych jednou měla syna, ráda bych ho pojmenovala po nich. Bohužel, ani jedno jméno se mi ale nelíbí - Antonín a Josef:). Mám ale kamarádku, má dva syny a dala jim tyto dvě jména a říká jim Tóňa a Jóva a přijde mi to roztomilé
Adrianita, 5. 2. 2018, 21.44
Máme jen ceska jména, ale táta je Ferdinand, prababicka byla Hermina.