Príma nápad
Vložil(a): Leňulka, 15. 7. 2017 12.33
Maminky dostala jsem nápad, určitě každá jede o prázdninách s dětmi nějak na výlet nebo na dovču, a tak mě napadlo, že by bylo super kdyby si děti navzájem poslali pohled. Vím, že jsou tu mrňata co psát neumí, to naše taky ne, ale vedla bych jí ruku :-) a bylo by to od dítka dítku, určitě by měli radost, že jim někdo píše :-) a navíc myslím, že je fajn děti k tomu vést, dceru k tomu vedeme, že pošle pohled nebo koupíme magnetku a doveze babičkám apod. :-) Pokud by byl zájem napsala bych adminkám a mohlo by to být třeba na principu jako Ježíšek, že jsem si vylosovali maminku a posílali dárek :-) Nebo by to určitě nějak vymysleli :-) Tak co vy na to??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 7.29
naše by vám ho asi jen pozvracela nebo popatlala přírmem .-)
Kamila Pecharová, 22. 7. 2017, 14.45
Tak jak to vypadá? bude se rozesílání pohledů konat pod záštitou administrátorek webu?
Mygara, 21. 7. 2017, 12.17
fajn nápad v dnešní době mobilů
Fuga, 19. 7. 2017, 10.53
my posíláme babičkám a jsme pěkní lemplové, pohled přijde vždy až po té, co jsme doma, takže na nás by to nebylo
radka zdeňková, 16. 7. 2017, 12.14
Pěkný nápad