Príma nápad

zobrazeno 2140×

Vložil(a): Leňulka, 15. 7. 2017 12.33

Maminky dostala jsem nápad, určitě každá jede o prázdninách s dětmi nějak na výlet nebo na dovču, a tak mě napadlo, že by bylo super kdyby si děti navzájem poslali pohled. Vím, že jsou tu mrňata co psát neumí, to naše taky ne, ale vedla bych jí ruku :-) a bylo by to od dítka dítku, určitě by měli radost, že jim někdo píše :-) a navíc myslím, že je fajn děti k tomu vést, dceru k tomu vedeme, že pošle pohled nebo koupíme magnetku a doveze babičkám apod. :-) Pokud by byl zájem napsala bych adminkám a mohlo by to být třeba na principu jako Ježíšek, že jsem si vylosovali maminku a posílali dárek :-) Nebo by to určitě nějak vymysleli :-) Tak co vy na to??

Sdílejte:   | 
3

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 8. 8. 2017, 14.00

Píšeme pohledy vždy z výletů, hl. zahraničních.

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 7.29

naše by vám ho asi jen pozvracela nebo popatlala přírmem .-)

Čertice, 23. 7. 2017, 19.19

My jsme taky pro

Kamila Pecharová, 22. 7. 2017, 14.45

Tak jak to vypadá? bude se rozesílání pohledů konat pod záštitou administrátorek webu?

Leňulka, 23. 7. 2017, 19.06

no jsem zvědavá jak to bude, jestli to holky nějak vymyslí

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 12.17

fajn nápad v dnešní době mobilů

Fuga

Fuga, 19. 7. 2017, 10.53

my posíláme babičkám a jsme pěkní lemplové, pohled přijde vždy až po té, co jsme doma, takže na nás by to nebylo

Lipi4, 17. 7. 2017, 23.22

Tak jak to vypadá s tímto nápadem?? Moji kluci jsou natěšeni na posílání pohledů

Leňulka, 18. 7. 2017, 8.09

já doufám, že to klapne uvidíme, prý se na tom pracuje

navji, 16. 7. 2017, 21.45

skvělý nápad, škoda, že jsme tak malí....hned bych do toho šla, dodnes posílám spoustu pohledů z výletů atd. přijde mi to jako skvělá tradice

radka zdeňková, 16. 7. 2017, 12.14

Pěkný nápad

nellys, 16. 7. 2017, 9.04

Nápad je to hezký,tak proč ne. Naše děti pravidelně dostávají od jedné tety a strejdy pohled z dovolené a mají z něj vždy radost. My vyrážíme v sobotu do Českého Ráje,tak snad se to stihne zorganizovat a když ne tak z nějakého výletu

Jarka mmm, 16. 7. 2017, 14.03

Jé a kam?

nellys, 16. 7. 2017, 14.08

Ktová. Je to kousek od Trosek. Znáte to tam?

Jarka mmm, 16. 7. 2017, 15.48

Tak tam jsem jen projížděla . Manžel je z českého ráje,máme to tam mooooc rádi.

nellys, 16. 7. 2017, 16.09

Já se tam právě chci podívat už dlouho a letos jsme k tomu přišli trochu jako slepý k houslím,jedem s partou, měli ještě místo tak jsme se přidali

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů