Pro pobavení

zobrazeno 788×

Vložil(a): petrao, 14. 12. 2016 21.17

...na tohle jsem narazila, vypadá to u vas podobně? Mě se ti zatím ještě netýká, malá ještě zůstane tam kam ji položím :-D

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 8.26

dobré pro zasmání a odreagování

Fuga

Fuga, 16. 12. 2016, 16.04

sedí to až na to obskakování manžela

benca, 15. 12. 2016, 20.08

je to zabavne ale to u nas nehrozi

Lusesita25, 15. 12. 2016, 13.54

Me se to taky netyka, ale uz sem to nekde cetla a moc sem se pobavila teda

vendy.z, 15. 12. 2016, 11.39

To je trošku přehnané Minulé roky jsem dělala když děti už spaly a pracovala jsem tak do 12 hodin v noci i déle. Letos chodím do práce, dětem je 3,5 a 5 let a dělám něco s nimi, pak zbytek sama. Je fakt, že s nimi je to vždy napínavé - více uklízení - po stole, po zemi, vyprat více oblečení...S těmi vejci to také zkoušejí Ale loni jsem měla 21 druhů, letos mám s dětmi zatím 10 a v pohodě

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.49

Mě stačilo péct teď s dcerou bábovku uf

Čertice, 15. 12. 2016, 10.38

no super někde je to ještě horší než u nás

skřítek, 15. 12. 2016, 10.07

Pobavilo... No, u nás už se v tomto duchu začíná pomalu rozjíždět. Alespoň vím co mě čeká. Psychiatrická léčebna.

ivka1981, 15. 12. 2016, 9.57

takto kriticky to nevypadá, děti rádi pomáhají i když někdy ta jejich pomoc stojí za to když se rozhodou vykrajovat a z celého těsta je použitelných jen pár kousků nebo když se mi dcera rozhodne pomáhat s mícháním těsta, víc mouky je pak okolo než na vále. Ale děti mají radost a já se tomu nakonec taky jen zasměju

Jana82

Jana82, 15. 12. 2016, 9.30

To je vtipný , ale zatím to u nás takhle nevypadá.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů