Solná jeskyně
Vložil(a): patricia077, 18. 10. 2016 21.48
Maminky, chodíte se svými malými dětmi do solné jeskyně? My jsme byli letos, když jsem byla těhotná (prý to dělá dobře i v těhotenství) a dceři byly dva roky a nejdřív tam byla úplně v pohodě, hrála si, dostala i skluzavku a skákacího koníka, ale pak mezi hračky našla draka, kterému se houpal ocas a hlava, a jak tam je přítmí, tak se lekla a začala křičet a volat domuuuuuu a bylo po solné relaxaci :-)...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Furciferka, 27. 11. 2017, 22.20
Na solnou jeskyni není moc čas, ale ráda bych zašla. Tak alespoň stříkáme jako prevenci rýmy mořskou vodu do nosu.
patricia077, 28. 11. 2017, 10.07
aspoň něco
Mygara, 11. 8. 2017, 10.05
ještě jsme ji nezkoušeli nikdo, nemáme odvahu
patricia077, 11. 8. 2017, 10.07
jak to?
Fuga, 13. 1. 2017, 15.52
solnou jeskyni jsem ještě nezkusila ani já sama
patricia077, 13. 1. 2017, 17.31
Tak zkuste ja i sama bez deti a to byl ještě větší relax
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.36
Ano, jsou super!
Lusesita25, 20. 10. 2016, 9.05
Chtela bych to taky zkusit ale mame jeste cas.
patricia077, 19. 10. 2016, 21.15
No tak tj super
Jana82, 19. 10. 2016, 18.36
Nechodíme, nikdy jsme tam nebyli.
Katka, 19. 10. 2016, 8.31
Byli jsme jednou v rámci dovolené, jinak nevyhledáváme, jsme na to asi moc zdraví
patricia077, 19. 10. 2016, 10.02
Je to i dobrý relax ...ale s malými dětmi spíš zážitek než relax ...
Katka, 19. 10. 2016, 11.37
To si radši lehnu s knížkou a nemusím nikam jezdit a nic platit. Pro utužení zdraví, je to ale dobrá věc.
patricia077, 19. 10. 2016, 13.34
Jjj tak s knížkou je taky dobrý relax ..hlavně si myslím, že ta solná jeskyně je lepší než sauna, já na to saunování moc nejsem..
Eliška Kozlova, 18. 10. 2016, 23.14
Byla jsem párkrát s dětmi z Mš (3-6 let) a nevím, me to bylo příjemné. Děti si hrály a vypadaly spokojeně, řekla bych, ze to trochu pomohlo u dětí s rymou, ale pro větší efekt to chce asi chodit častěji.
patricia077, 19. 10. 2016, 10.04
Máte pravdu, prý je to dobré na dýchací cesty a chodí některé těhulky a hned po porodu i s miminky v šestinedělí, říkal mi majitel solné jeskyně, že postaví vajíčko a děti tam dýchají a prý netrpí tolik na rýmu, což by mi teď teda bodlo, když neustále odsáváme ...
Eliška Kozlova, 19. 10. 2016, 14.19
To právě nevím, ale určitě by se to mělo konzultovat a pediatrem, zvlášť u kojenců. Ale myslím u atopiku, astmatiku a u dětí s onemocněním horních cest dýchacích je to fajn