Svítící usínáček
Vložil(a): lazna, 3. 12. 2016 21.48
Přemýšleli jsme nad svítícím usínáčkem nebo svítícím medvědem. Má to cenu kupovat nebo je to zbytečnost? Máte někdo? Díky za rady.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 9.40
mě tyto svítíci hračky přijdou spíše jako rušivý element
BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.25
Za mě je lepší spát ve tmě
Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.40
Až kdyžbyl Ondra větší, tak jsme mu pořídili malé světýlko
Adrianita, 4. 12. 2016, 16.48
My jsme nikdy neměli a nechybí nám.
Jana82, 4. 12. 2016, 12.49
Nemáme, malá se tmy nebojí, tak pořizovat nebudem.