Bazének na zahrádku
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 9. 12. 2016, 17.37
záleží pro jak velké dítě. Pro ročního mrňouse stačí pidi nafukovací bazének. a náš 4leták má také nafukovací z Tesca, ale na průmer asi 3.5m a je nadmíru spokojen
k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.56
On stačí nějaký obyčejný nafukovací, jsou levné a pokud nepíchne, tak vydrží
Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 11.52
Pokud je jen jedno dítko, a malé, poslouží jakýkoli. Pro větší je lepší jít do bazénu s dospělými
jitkamety, 11. 7. 2016, 15.02
My máme bazének z místní prodejny a jsme spokojení
Záleží na věku dětí, pro mimi jsme měli malý bazének se stříškou proti slunci a nízkým lemem, abychom dobře viděli a hlídali:)Pro větší obdélník 2-3 metry se dvěma buřtíky, aby mohli trochu plavat a hrát si s věcmi do vody. Nyní máme 3m kruh s horním buřtíkem a doufáme, že bude hezky, je to nákladnější na vodu, plachtu a náročnější na hlídáníČím větší bazén, tím víc dětí:)a sousedů