Bazének na zahrádku

sledováno 1× zobrazeno 2752×

Vložil(a): vendy.z, 10. 7. 2016 18.03

Jaké máte zkušenosti s bazénky na zahrádku? Jaké byste doporučili? Děkuji za typ!

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 17.37

záleží pro jak velké dítě. Pro ročního mrňouse stačí pidi nafukovací bazének. a náš 4leták má také nafukovací z Tesca, ale na průmer asi 3.5m a je nadmíru spokojen

vendy.z, 9. 12. 2016, 22.13

To je hezké na léto jsme pořídili dobře a myslím že postačí i pro příští rok

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.56

On stačí nějaký obyčejný nafukovací, jsou levné a pokud nepíchne, tak vydrží

vendy.z, 16. 10. 2016, 18.22

vivianr, 31. 8. 2016, 15.08

My nakonec máme podobný jako na obrázku, tan nezničí kočky.

Topik2, 24. 8. 2016, 14.20

Když byli děti malé měli jsme ten co je na obrázku....teď když jsou větší jsme pořídili bazén větší ale výškou stále aby neměl problém mladší syn kdyby mu uklouzla nozka

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.04

Ty nafukovací mi přijdou stejně lepší

Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 11.52

Pokud je jen jedno dítko, a malé, poslouží jakýkoli. Pro větší je lepší jít do bazénu s dospělými

vendy.z, 17. 7. 2016, 12.02

Jsou to větší děti, poslouží nám asi také jakýkoliv. Už jsme koupili v Tescu, ale nerozdělali, počasí je na nic

ivka1981, 16. 7. 2016, 1.56

loni a předloni jsme měli nafukovací bazének o průměru cca 1,3 m, výška 0,4 m. Letos jsme pořídlili větší, 1,5x2,5x0,5 m. Přece jen, už tam máme dvě děti. Zatím jim to velikostně stačí.

Minnie, 11. 7. 2016, 21.05

Máme na balkoně ten třípatrovej nafukovací. Dřív dobře posloužila i dětská plastová vanička

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.12

Vanička je také na terase, na zahrádce je nafukovací.

jitkamety

jitkamety, 11. 7. 2016, 15.02

My máme bazének z místní prodejny a jsme spokojení

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.12

mamkaSona, 11. 7. 2016, 13.02

Záleží na věku dětí, pro mimi jsme měli malý bazének se stříškou proti slunci a nízkým lemem, abychom dobře viděli a hlídali:)Pro větší obdélník 2-3 metry se dvěma buřtíky, aby mohli trochu plavat a hrát si s věcmi do vody. Nyní máme 3m kruh s horním buřtíkem a doufáme, že bude hezky, je to nákladnější na vodu, plachtu a náročnější na hlídáníČím větší bazén, tím víc dětí:)a sousedů

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.12

dasza, 11. 7. 2016, 7.34

Mame klas.nafukovaci detsky bazenky.pak mame asi 2m ibdelbikovej. A pak sme meli velkej nafuk.s tim velkym lemem..ale nenapoustime ho.pac sme furt nekde u vody a doma u bazenu nas to nebavi.radi vyjdeme pryc

vendy.z, 24. 8. 2016, 15.12

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů