Dveře

zobrazeno 1724×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016 14.55

Musela jsem dneska vyhodit dveře z obýváku, protože byly zničené. Nevím, jaké dveře koupit. Jestli klasické jako byly dřív nebo ty posuvné tzv. zašupovačky. Já je nikde nemám, ale líbí se mi že nezabírají místo. Máte je někdo a jak jste spokojené, případně jaké doporučujete? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 18.47

lepší jsou zašupovací, pokud se vám tam hodí, právě kvůli místu

Kikinka30, 26. 3. 2017, 19.36

Zasupovaci jsou fajb,ale kdyz jsou deti,bala bych se o prstiky

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 13.57

my máme zašupovačky, ale do pouzdra a jsem maximálně spokojená, ale to u vás asi udělat nepůjde, že? Ale je to právě super na ušetření místa a ještě se ty dveře nemlátí

Pávinka, 9. 11. 2016, 14.08

zašupovací dveře jsou moc hezké ale bála bych se, že si tam děti nechají prsty, kdyby tam byl nějaký zpomalovač tak je to ideální

Lucka22, 8. 11. 2016, 9.26

Já mám zasunovací dveře v koupelně, ale nemám je vložené do zdi. Kolejničky jsou venku namontované podél zdi. Na běžné dveře nebylo místo a dělat průřez ve zdi, aby se zasunovaly nemělo smysl. Naštěstí jsem měla místo právě podél zdi. Kolejnice jsou ve stejném dekóru, jako dřevo dveří, nemyslím si, že by kolejnice nějak narušovaly vzhled chodby nebo vchodu do koupelny. Pokud si to sladíte s barvou chodby, není problém. Vybrala jsem si tmavé dveře viz. obrázek se stříbrnými pruhy a vypadá to perfektně. (Na obrázku jsou dveře které mám, akorát tyto jsou klasické. Bohužel nemám fotku zasunovacích.)

Kamila Pecharová, 8. 11. 2016, 0.05

Máme z ložnice do dětského pokoje "harmoniku" (prozatím, než kluci vyrostou a dveře zazdíme) a jsme spokojeni

Zuzka Čtvrtečková, 8. 11. 2016, 0.01

Máme zašupovačky, ale byly dražší a museli jsme dávat pozor na pána, co je montoval, nebyl to zrovna pracovník roku. Tchýně má takové ty dvoj a zajíždí jí do zdi - ty jsou naprosto úžasný,ale zase o dost dražší - a taky těžší, což je blbý, že člověk musí dávat pozor na prsty, ty naše jsou lehké.

Sooňaa, 7. 11. 2016, 22.16

No pokud myslite ve stylu harmonika,tak ty se mi nelibi.. pokud chcete do pouzdra,tak ty mame my,jsou super..ale je to trochu rekonstrukce pri instalaci a jsou dost drahe,hlavne to pouzdro

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 22.20

Děkuji asi se na to vykašlu a budu raději bez dveří. Na rekonstrukci peníze nemám.

Sooňaa, 8. 11. 2016, 0.04

Pokud je tam vylozene nepotrebujete,tak bych to tak udelala. Ty harmonikove opravdu nedoporucuji.

skřítek, 7. 11. 2016, 21.12

Kdykoliv jsem se někde setkala s posuvnými dveřmi, vždycky byly rozbité a na nic. Nešla bych do toho... Něco jiného jsou ty co se zasouvají do stěny, to už je jiný level samozřejmě, i cenově.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 21.15

Proto se ptám abych nekoupila nějakou blbost, děkuji asi budeme bez dveří Zasunovací tam nenarvu, tak bohužel

Sooňaa, 7. 11. 2016, 22.18

Da se pristavet ytong kvuli pouzdru,ale je to investice..

Jarka mmm, 7. 11. 2016, 20.29

Ty shrnovaci harmonikove mají pro mě tyto nevyhody: bývají dost těžkopádné nebo naopak forove,když chcete,aby krz ně šlo světlo,je v nich průhledný plast a ten nikdy nevypadá moc dobře,jsou hlučné na zavírání,moc netěsni...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů