koš na pleny

zobrazeno 3514×

Vložil(a): patricia077, 27. 11. 2016 14.25

Maminky, měly jste nebo máte koš na pleny? Kamarádka ho má, ale říkala, že ho moc nepoužívala, že náplně jsou drahé..já s dcerou to přežila i přes léto bez tohoto speciálního koše, často jsem vynášela..se synem to zatím řeším taky tak...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Olla, 26. 4. 2022, 20.36

Můžu se tady prosím zeptat jestli nemáte doma bezdotykový koš ? Docela dost mě to zaujalo, tak přemýšlím jestli do toho jít.

IvčaSemi, 28. 4. 2022, 20.23

Máme ho v práci a když jsem si ho všimla, tak jsem ho musela hned pořídit domů

Olla, 30. 4. 2022, 21.11

Máme ho v práci a když jsem si ho všimla, tak jsem ho musela hned pořídit domů

IvčaSemi, 1. 5. 2022, 21.13

Jakou máš značku ? Narazila jsem na stránku dokose.cz a byla to láska na první pohled, mají je i designově pěkně udělané, prostě to splňuje mou představu.

Pájuška21, 22. 6. 2020, 19.35

a nemůže to být i plinkama, že jsou cítit? Protože já mám třeba koš na pleny jiný než na odpad, ale není to žádný speciální a smrad po domě nemáme a to máme obývák + kk a to by bylo sakra blbý

Sonia, 27. 3. 2019, 15.38

No já právě přemýšlím jestli se to vyplatí koupit nebo ne no

LauraI, 30. 3. 2019, 20.46

Já jsem za něj ráda, protože když jsem plíny vyhazovala normálně do koše, tak nám zapáchala celá kuchyň, což bylo nechutné a takhle to nešlo, takže jsem na netu narazila tady na ten koš, protože měl výborné recenze a ani se nedivím. Každopádně až dítě bude bez plenek, tak ho můžeš používat na klasický odpad takže zbytečnost to určitě není www.tommeetippee.cz/sangenic

LauraI, 22. 3. 2019, 14.52

My ho máme taky a díky tomu, že se plínka díky otočení zamotá do toho pytle, jak píše karamelka, tak to opravdu cítit nejde.

viktorie12, 22. 2. 2019, 12.15

A jaký máš, balkon nemám, že bych házela plínky na balkon, tak potřebuji koupit nějaký koš na pleny, ale hlavně, aby to v místnosti nebylo cítit.

karamelka77, 19. 2. 2019, 11.25

Pro mě tedy nezbytná pomoc, mám dvojčata, takže koš na pleny je pro mě paráda. Mám ho u přebalováku, každou plínku zabalí zvlášť, takže nejde nic cítit. Pro někoho možná zbytečnost, ale pro mě tedy nezbytnost!

patricia077

patricia077, 19. 2. 2019, 11.30

S dvojčaty je to o dost větší kolotoč

michaelanavrc, 13. 2. 2019, 12.31

Kamarádka právě čeká dvojčátka a ten Sangenic TEC si pořídili, podle mě jí to rozhodně ulehčí a ušetří čas. Přece jenom po dvojčátkách těch plenek bude více, tak by se asi uchodila.

kamila.336, 25. 2. 2019, 12.08

Já jsem vůbec upřímně nevěděla co to je, našla jsem video na youtubku a vidím že na tom nic není a tak si říkám jestli to ségře nepořídím, bude mít baby večírek, tak se to i hodí a nemusím už nic vymýšlet.

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 13.09

je to pravda, zbytečné peníze, vždy kydž jsem šla na procházku, tak jsem vynesla ( já teda vynášela separační ubrousky z látkových plen)

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 13.09

je to pravda, zbytečné peníze, vždy kydž jsem šla na procházku, tak jsem vynesla ( já teda vynášela separační ubrousky z látkových plen)

Kikinka30, 26. 3. 2017, 19.33

Nemame,pri vychazce vzdy kos vynesu a v pohode,penizky se daji vyuzit lepe

patricia077

patricia077, 26. 3. 2017, 20.35

taky jsme se obešli, hlavně v zimě tj cajk

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů