"lampička" IKEA mráček nebo domeček

zobrazeno 4602×

Vložil(a): snany, 22. 1. 2018 14.37

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/60330352/ Svítí tlumeně? Chci na noční přebalování. Večer vysílám rychlého posla na nákup.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 24. 1. 2018, 15.09

netuším, ani jsem nezaznamenala, že ji Ikea má

Cherrynka, 23. 1. 2018, 12.33

To má sestra a chválí si to není moc ostré

Lenča Pešková, 23. 1. 2018, 8.37

co si tak vybavuju tak sviti celkem jasne. doma ji nemam ale z obchodu. ale maji tam takovy super maly lampicky, takovy příšerky a ty jsou uzasny.

Kikinka30, 23. 1. 2018, 8.14

Meli jsme neco podobneho,ne z ikei,mela tri varianty sviceni....uvidite at to manzel vyzkousi

Mygara

Mygara, 23. 1. 2018, 6.26

nenáme, tak bohužel netuším

Fuga

Fuga, 23. 1. 2018, 6.09

to ani nevím, že mají, je pěkná

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 1. 2018, 21.12

Zrovna by se mi neco takoveho hodilo, krtecek posledni dobou sviti jak kdyz nesviti a tak dostal malej bleska z billy, ale ten mu nestaci a posledni dobou se budi a chce svitit a me uz lampicka stve. Jen ten dovoz 600 je fakt prehnany no budu si muset nekam vyjet pro svetelko

Čertice, 24. 1. 2018, 10.59

Mají je hodně i na bazarech i nové a levnější a ještě tam dovoz člověk zaplatí o moc méně

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 1. 2018, 12.32

Diky za tip, kouknu na to

Aliisha

Aliisha, 22. 1. 2018, 20.22

Tohle chci dát malému do pokojíčku, ale spíš jako dekoraci. Moc se mi líbí

pouzarovaj

pouzarovaj, 22. 1. 2018, 20.01

My měli malinké světýlko do zásuvky, na přebalení v noci mi to stačilo.

vendy.z, 22. 1. 2018, 19.04

Tak jaký vyhrál?

snany, 22. 1. 2018, 19.13

Já chtěla mráček, manžel koupil domeček (jenže u toho mi vadí oranžový kabel).

vendy.z, 22. 1. 2018, 20.39

no teda, to si dovolil

snany, 22. 1. 2018, 22.02

Moje chyba, že jsem mi řekla, že mají i domeček

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů