Podlaha v dětském pokoji

zobrazeno 996×

Vložil(a): Jarka mmm, 28. 11. 2016 17.17

Zdravím,jaká je podle vás nejlepší podlaha v dětském pokojíku? Dcerka má parkety a u postele hrací podložku s obrázky a silnicí. Mě to přijde v pohodě,ale manžel mě pořád premlouva na koberec...Co myslíte? Od podlahy tu zimu moc nemáme...a na valeni má pytel.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 14.16

pokud je teplo od země a nezakopává o hrací koberec tak jsou parkety zlaté

Kikinka30, 26. 3. 2017, 19.32

Mame joberec,neklouze a jde od bej teplo?

pouzarovaj

pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.42

Také řešíme - lino x koberec..ale podle diskuze asi nakonec zvolíme koberec

Jarka mmm, 28. 2. 2017, 14.55

Nakonec máme kusovej a moc nám to vyhovuje .

vivianr, 8. 12. 2016, 17.53

Záleží na tom, co je pro vás důležitější. Koberec je lepší, pokud dítě lítá na boso, ale na údržbu je lepší lino. U staršího dítěte bych klidně šla do koberce, ale modelína v koberci,........ z lina to jde prostě líp dolů.

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 18.22

Jo s modelinou zrovna dělá moc ráda .

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2016, 9.28

Já jsem pro koberec. Máme lino a od nohou jde zima. Dítě je pořád na zemi, tak ať mu je teplíčko.

Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.51

Koberec.

Čertice, 30. 11. 2016, 20.23

My máme taky koberec v pokoji.

slunicko, 29. 11. 2016, 14.40

V pokojich mame plovoucky. Syn ma v pokoji na cele podlaze koberec

Zuzka Čtvrtečková, 29. 11. 2016, 8.27

Máme koberec se silnicí a v obýváku, kde jsou parkety, tam je malý koberec se silnicí, ale kluci jsou stejně většinou mimo něj

Jarka mmm, 29. 11. 2016, 8.56

))

Jana82

Jana82, 29. 11. 2016, 7.27

My jsme pořídili do dětského pokoje koberec. A jsme všichni spokojený

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů