Podlaha v dětském pokoji
Vložil(a): Jarka mmm, 28. 11. 2016 17.17
Zdravím,jaká je podle vás nejlepší podlaha v dětském pokojíku? Dcerka má parkety a u postele hrací podložku s obrázky a silnicí. Mě to přijde v pohodě,ale manžel mě pořád premlouva na koberec...Co myslíte? Od podlahy tu zimu moc nemáme...a na valeni má pytel.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 13. 4. 2017, 14.16
pokud je teplo od země a nezakopává o hrací koberec tak jsou parkety zlaté
pouzarovaj, 28. 2. 2017, 13.42
Také řešíme - lino x koberec..ale podle diskuze asi nakonec zvolíme koberec
Aliisha, 8. 12. 2016, 9.28
Já jsem pro koberec. Máme lino a od nohou jde zima. Dítě je pořád na zemi, tak ať mu je teplíčko.
Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.51
Koberec.
Zuzka Čtvrtečková, 29. 11. 2016, 8.27
Máme koberec se silnicí a v obýváku, kde jsou parkety, tam je malý koberec se silnicí, ale kluci jsou stejně většinou mimo něj
Jana82, 29. 11. 2016, 7.27
My jsme pořídili do dětského pokoje koberec. A jsme všichni spokojený