Pokojíček

zobrazeno 1695×

Vložil(a): dadinkamaminka, 11. 9. 2017 18.32

Maminky,jakou barvu máte na zdech v dětském pokojíku ? Uvažuju o malování.Ted tam má syn takovou béžovou společně se zelenou a nevypadá to moc dobře,chtěla bych změnu. A ještě mě zajímá nábytek? Jaký nábytek máte v pokoji a jak řešíte hračky ? My máme dvě velké skříně,tam dávám všechno od bund až po oblečení,které je synovi malé a upřímně řečeno mě to už štve,je to tam jako takový malý odkládací koutek. No a syn má svojí skřín a to je všechno.Máte i nějkaou skřínku na hračky? Nebo to máte všechno v nějakých boxech? Budu ráda za inspiraci,když tak hodte i fotečku pro inspiraci,pokud to bude možné.Díky

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

[email protected], 23. 10. 2017, 16.51

My jsme to vyřešili zakoupením kompletní sestavy pokoje Point z internetového obchodu ketyban.cz . Můžeš si tam prvky různě nakombinovat a vybrat barevné provedení, které se ti hodí. My zvolili pro chlapečka modrozelený pokojíček a jsme velice spokojení s nákupem přes tyto stránky !!

[email protected], 9. 10. 2017, 15.05

My jsme to vyřešili zakoupením kompletní sestavy pokoje Point z internetového obchodu ketyban.cz . Můžeš si tam prvky různě nakombinovat a vybrat barevné provedení, které se ti hodí. My zvolili pro chlapečka modrozelený pokojíček a jsme velice spokojení s nákupem přes tyto stránky.

nikolava, 17. 9. 2017, 6.46

V te s cernyma boxikama zatim nic nema

nikolava, 17. 9. 2017, 6.44

Na zdech mame bilou a takovou svezi zelenou. Skrin na obleceni ma jednu malou, ale ted cekame na lamino a pritel bude delat dve velike. Na hracky a knihy jsem si nechala udelat takove dve mensi skrinky + ma box na hracky

annahb, 14. 9. 2017, 12.11

v pokojíku mají děti žlutou a zelenou stěnu a nábytek světlí

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 13.52

zatím jsou hračky všude a dětský pokojíček není zařízený , zatím je malá a spí s námi, takže je to spíše taková herna a vymalované je bíle

Mygara

Mygara, 13. 9. 2017, 6.00

my máme světlounce oranžovou, skoro to není poznat a dokonce na pár místech kombinovanou tapetu (děti jsou velké .-))) a hračky už neřeším, ale mají je v 1 skříni a různé hry v šuplíku pod postelí

NiFee

NiFee, 12. 9. 2017, 14.31

Moje deti este nemaju izbu ale ked budu mať tak mam predstavu o sivo mentolovej alebo tyrkysovej kombinácii. Take nejaké pastelove farby s neutralnou

Kikinka30, 12. 9. 2017, 10.53

Bily a tapeta na zdi se zviratky,liska,krtek,mys,houby,trava atd...nabytek take bily s růžovými suplaty

Lenča Pešková, 12. 9. 2017, 10.17

Pokojik mame do fialova ale zatim je s nama, ale az bude sama tak vyber necham na ni. Udelam uzsi vyber a zbytek necham na ni? skrin ma zatim jednu na obleceni, co je ji male davam do vakuovych pytlu a schovavam do vestavene skrine nebo kumbalu. Na hracky mame otevrenou skrin z Ikei, takzr vidi kde co ma a je naucena ze se to vraci zpatky na svoje misto.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů